Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek? Ovum kb...

Reménykedhetek? Ovum kb jan.7diken volt . 25napos a ciklusom, általában. 21-dikère nem várom. Minden tünetem társul. Két halvány csík.Èppen hogy kezd sötètedni,be lilulni.

Figyelt kérdés
2022. jan. 14. 19:59
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Aki sötét az te vagy!:)

Nem negatív,3halvany teszt ami tegnapra sötétebb is,és attól hogy el van ázva a kontroll csiknál még nem mutathat pozitívat 😘

Én érzem és kész :)

2022. jan. 15. 08:43
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek a kérdés, ha tudod, hogy terhes vagy? Szerintem te ne sötétezz senkit, aki úgy ír le egy dátumot, hogy 7diken meg 21-dikére.
2022. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Igen
2022. jan. 15. 09:14
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


És újra kiteszed a szétázott tesztet egy új kérdés alatt?😂 Reménytelenül buta vagy.😄

2022. jan. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha ennyire biztos vagy benne es leszarod, hogy mi itt milyen valaszokat adunk, akkor ne tegyek fel kérdést. Tessek, akkr igen pozitiv a teszted, gratulalok! De aztan ne tamadj ram, ha nem lesz baba. Ne hibaztass majd engem, hogy de én elhitettem veled es ugy örültél.
2022. jan. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Sebaj... sógornőm is ilyen...

4 éve ismerem, ez idő alatt vagy 10x volt meggyőződve, hogy ő terhes. (Megsúgom, 1x sem volt)...

Vannak ilyen elmebetegek 🤷‍♀️

2022. jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
49%
Pregnasens teszt ? Mostanában fals pozitív :/ már több ismerősömet megszivatta ez a teszt. Vegyél egy másik márkát.
2022. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Igen az , hihetetlen,több pozitív teszt egymás után,vérben pedig 0.14
2022. jan. 16. 21:05
 29/34 A kérdező kommentje:

De szerintem hamar is mentem a vizsgálatra,menzeszem előtt 7nappal,és ovulació után 7nappal.

Gondolom akkor mutatja ki a vérben ha már beágyazódott?vagy mikor kezdődik?

Nem is stresszelnek rá,ha nem lennének ezek a fájdalmak, derékfájás, menzesz görcsök több napja,nem képzelem be, több napja fáj,mikor milyen erősen.

2022. jan. 16. 21:08
 30/34 anonim ***** válasza:

Még a mensi elmaradása után 7 nappal is korán mennél, nemhogy előtte.

Amit érzel az pms. Hol erősebb egy hónapban, hol gyengébb… ha eddig szedtél fogamzásgátlót akkor nem is volt eddig. Ha pedig az ember babát szeretne az agya produkál mindent amit érezni szeretne mert korai tünetnek véli, mert azt olvasta hogy…


Ha késik tesztelj. Ha pozitív a teszted igaziból, akkor 2 hétre rá menj dokihoz, akkor talán már lesz szívhang is, nem csak egy üres petezsák vagy még korábban egy szimpla megvastagodott nyálkahártya ami utalhat simán arra is, hogy csak meg fog jönni.

2022. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!