Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovitrelle tüszőrepesztő után...

Ovitrelle tüszőrepesztő után 11. napon nem reggeli vizeletből halvány pozitív a terhességi tesztem. Ezt még vajon az injekció okozza, vagy esetleg reménykedhetek hogy baba van a dologban? Tapasztalatokat szívesen olvasnék ezzel kapcsolatban. ☺

Figyelt kérdés

2017. szept. 28. 10:18
1 2
 1/11 VeDi84 ***** válasza:
73%

Sajnálom, a kérdésedre nem tudok válaszolni, de a helyedben elmennék egy HCG vérévelre, majd pár nap múlva egy újabbra. Így tuti biztos lenne a dolog. Ha nőne az érték, ott már van valaki, nem pedig az Ovitrelle kavar be.

Drukkolok! 😊

2017. szept. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Szia!

Holnap okosabbat és konkrétabbat fogok tudni mondani, mert megyek vv-re.

Nekem szteroid miatt kellett mennem előbb vv-re. Beadás után 8 nappal 9,9 volt a HCG tegnapelőtt. Holnap megyek megint, akkor 10 nappal leszek beadás után.

Ma szép pozi lett a predictor early. Holnap kiderül merre mozdult a HCG.


Tavasszal beadás után 10,5 nappal teljesen negatív volt a teszt, de rá két napra már halvány pozi.

Holnap is írj, hogy mizu :)

2017. szept. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :-) Vérvételre nem terveztem menni, várok még egy kicsit. Holnap reggel is csinálok egy ugyanolyan tesztet mint ma, aztán meglátom hogy mit mutat. Remélem erősödni fog a második csík :-)
2017. szept. 28. 13:18
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves második! Azt megkérdezhetem hogy a tavaszi tüszőrepesztő után amikor a negatív teszt után pozitív lett, baba volt a dologban?
2017. szept. 28. 13:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Én amikor tüszőrepesztőt kaptam,a 7. napon csináltam egy tesztet azon egyből kijött a második csík,de a 10-11. napon mikor újra csináltam már nem volt csík.Talán reménykedhetsz,de majd egy-két nap után ha pozitív inkább akkor örülhetsz.
2017. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Felesleges a vervetel, ha 14 nappal utana szinten pozitiv az mar nem a szuri.. ez 1000% annyit már ki lehet birni. Utána meg az orvos megerősíti :)
2017. szept. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ma reggel is halványodott még a teszt. 10 nappal vagyok a beadás után, és még a teszt is kimutatja....múltkor hamarabb kiment. Ezt nem is értem.
2017. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ja, második vagyok :) Az előző hsz is én voltam:)

Tavasszal terhes lettem, sajnos nem maradt meg, az 5. héten spontán elment....

2017. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sajnálom...☹ Nekem is volt már két vetélésem sajnos...☹

De úgy tűnik engem is az injekció tréfált meg, ma reggel már negatív lett a teszt...remélem 2-3 nap és újra pozitív lesz, bár eléggé elkedvetlenített a dolog...😕

2017. szept. 29. 15:40
 10/11 anonim válasza:

Na sikerult?

Nekem sajnos nem...

2017. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!