Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Három halvány pozitív teszt...

Három halvány pozitív teszt és ez a görbe? Reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Már nem vártam, és már három napja tesztelek reggeli vizeletből. Halvány rózsaszín mindig. Bár talán ma erősebb, mint tegnap.

Ez vaterás teszt volt mind, de ma veszek egy másik fajtát.


Lehet esély?


[link]


köszi szépen a segítséget


2010. ápr. 29. 06:47
 1/8 A kérdező kommentje:

Jajjjjj, most látom, hogy nem a teherbeesésébe írtam :(

Azért, aki szán rám pár sort, annak megköszönöm.


sziaszotk

2010. ápr. 29. 06:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Hát 3 teszt nem tévedhet,és nagyon szép a görbéd,én már most gratulálok!37 hetes kismami
2010. ápr. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha különböző márkájú teszteket használtál, akkor én nem kételkednék benne. De jó korán + lett, mert ha jól látom, még csak 12 dpo-nál tartasz. Azt nem írtad, hogy hány napos szokott lenni a luteális fázisod. Mert ha több mint 12, akkor még esetleg elképzelhető, hogy mégis megjön, de ennek kicsi a valószínűsége.
2010. ápr. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is reménykedhetsz!Ha már 3 teszt is pozitív lett,akkor lehet valami!Gratulálok!:)
2010. ápr. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pozitív teszt terhességet jelent, én is gratulálok Neked! A szervezetben lévő HCG 2 naponta duplázódik, így ha ma teszteltél, a biztonság kedvéért én még egyet csinálnék szombat reggel. De ez csak egy megerősítés, mert 3 halvány teszt is babát sejtet! :)


Minden jót és mégegyszer gratulálok :)


33 hetes kismama

2010. ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én tiszta szívvel és nagy nagy örömmel gratulálok neked!!!

Nekem 2 volt pozi,de a doki nem látott semmit,majd vért vettek aminek ma tudtam meg az eredményét és az is pozi.

Úgyhogy most veled együtt örülök!!!!!!!!!!!!!!

2010. ápr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő válaszokat!!!

Majd írok, hogy mi lett az eredmény!

2010. ápr. 29. 21:22
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget mindenkinek!

Az ötödik teszt egyértelműen pozitív!

Olyan boldog vagyok én és a féjem is.

2010. máj. 1. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!