Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 1 héttel PMS...

Mensi előtt 1 héttel PMS jellegű tünet,már teljesen kizárja a terhességet?

Figyelt kérdés

1 hét van mensiig,fáj,bizsereg, érzékeny a mellem. Nàlam ez majdnem mindig megvan. PMS tünetekkel szenvedek. Legtöbbször félidőtől.

Arra lennék kívàncsi, aki szintén szenved, szenvedett PMS tünettel és babásak lettek, hogy jelentkezett nektek (vagy nem volt) mensi előtt?



2022. jan. 17. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pms tünet sokszor ugyanúgy jelentkezik, aztán jéé
2022. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zár ki semmit.
2022. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanúgy meg voltak a PMS tünetek csak máshogy. Nem úgy fájtak a melleim (sokkal jobban) és a méhem is “csak” feszült viszont nem voltam idegbeteg mint szoktam.😂

Ez akkor volt amikor már késett, előtte nem annyira éreztem.

2022. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hàt a mellem nagyon feszül. Kicsit kellemetlen is. De még korai "jel" lenne. 6 DPO-n vagyok. Ezért gondoltam PMS, és le is tettem a sikeres hónapról (ismét) 🥺

Köszönöm szépen a vàlaszokat.

2022. jan. 17. 14:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Még ne tegyél le róla.😊
2022. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Ne tegyél le róla!


Nekem full ugyanez volt, csak még egy kis vérzéssel is. Teljesen azt hittem, hogy hamarabb megjött. Erre kiderült, hogy beágyazódás volt :)

2022. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást igazán jól esik 🥰
2022. jan. 17. 15:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből bármi lehet. Nekem első gyereknél ugyanolyan pms tüneteim voltak. Nem is gondoltam a terhességre.
2022. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó ilyet olvasni 😊 köszönöm
2022. jan. 17. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!