Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mikor mutatta ki a...

Kinek mikor mutatta ki a terhességet a teszt? láttam olyat akinek egy hete késett, negatív teszttel de mégis terhes volt. lehetséges ez?

Figyelt kérdés

2021. dec. 19. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha extrém későn volt ovuja, akkor esetleg előfordulhat+ még rátehet ha amúgy is kevesebb hcgt termel mert ő ilyen..
2021. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azért kérdezem mert csináltam egy tesztet aznap amikor meg kellett volna jönnie, és negatív lett, de már 5 napja késik. ma hányingerem volt, fáradékony vagyok mostanában, és magasabb a hömérsékletem.
2021. dec. 19. 21:02
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Akinek 1 hetes késésnél negatív, annak még tulajdonképpen nem késik. Csak kitolódott a peteérés, ezáltal hosszabb lesz a ciklus. Mondjuk 28 napos ciklusa van valakinek, de becsúszik egy 32 napos. Ilyenkor nem a körülbelüli 14. napon volt peteérés, hanem a körülbelüli 18.-on. Tehát a 28 naphoz képest késésnek veszi, de ahhoz, hogy a terhességi teszt pozitív legyen, még nem számít késésnek. Olyan nincsen, hogy ténylegesen a 14. napon volt peteérés, és 1 hét késésnél mutat csak a teszt valamit. Ott akkor valami gond van a terhességgel, mert nem nő megfelelően a hcg.
2021. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem 1 nap késésnél brutál erős pozitív tesztem volt.
2021. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hét “késésnél” lett pozitív mindegyik gyerekkel, de nem a kevés hcg miatt, hanem mert ezekben a ciklusokban elcsúszott a peteérésem, kisebbek is voltak és később is születtek ezekkel a 2 hetekkel. 😊
2021. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes!

Csinálj megint tesztet!

2021. dec. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Peteérés után 10 nappal már egyértelműen kimutatta. Nemvárt előtt 5 nappal.
2021. dec. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem az ovuláció utáni 13.napon halvány, másnap erős + volt.

Azért írom az ovulációt, mert nekem kicsúcsott a 23.napra, szóval időben már amúgy is késett a menstruációm, de a teszt akkor még negatív volt.

2021. dec. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
lehet nálam is ez van, ha 34 napossal számolok, ma kéne megjönnie. pár nap múlva csinálok tesztet
2021. dec. 20. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!