Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. dpo-n már lehet terhességi...

Eszo kérdése:

5. dpo-n már lehet terhességi tünet, hogy rengeteget járok pisilni?

Figyelt kérdés

kb 15 percenként..felvázva nem vagyok, náthás nem vagyok..


más terhességre utaló tünetem még nincs..kivéve, hogy állandóan fáradt vagyok és aludnék, de ez lehet mástól van.


nagyon várom már a gólyát!


2010. szept. 9. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

még nagyon korai..


a jövő héten már sokkal valószinübb ilyen tünetek mellett.

2010. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szintén 5. dpo nekem folyton megjön érzés és hányinger .... de sztem is korai
2010. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel az 5-ik napon még nem termelődik a HCG hormon, még nem lehet terhességre utaló tüneted. De már nem kell olyan sokat várnod, hogy csinálhass egy tesztet, remélem, pozitív lesz:)

A megjön érzés meg a menzesszel van kapcsolatban, ami, ha terhes vagy, nem fog megjönni.

2010. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha gyakran jársz pisilni és nem vagy beteg akkor lehet.Nekem 6 hetes terhességet sem mutatta ki. Úgy éreztem én is, hogy meg fog jönni (úgy fájt a hasam), de nem jött és azóta van egy közel 3,5 hónapos kisfiam.:)

Remélem összejön a baba.


Enikő

2010. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Kedves Enikő! szívből gratulálok a kis lurkóhoz!


én is nagyon korainak gondolnám, de már annyira zavar, hogy fél óránál többet nem bírok ki pisilés nélkül..és nem tudtam másmire fogni..remélem én is, hogy így lesz!!

májusban volt egy terhességem, de nem tudok visszaemlékezni, hogy mikortól kezdődött akkor ez a sűrű pisilés, de tudom, hogy akkor is rengeteget jártam wc-re.

2010. szept. 9. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!