Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első kisbabám sikerült az...

Pityipotty kérdése:

Az első kisbabám sikerült az első lombikkal. Sajnos a 38. héten szülés közben meghalt. Természetes szülés volt.Szerintetek mennyit kell várni a következő beültetésre? Nem adom fel, hogy Anya legyek!Olyan anyuka akinek mindkét lombik azonnal sikerült?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon sajnálom :(

Nem ajánlották fel a császármetszés lehetőségét?

Én úgy tudom, 6 hónap múlva lehet újabb szimuláció.

3 hónap múlva pedig beültetés ha van lefagyasztva embrio ,és helyre álltak a hormonok

2022. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, véletlen pontoztalak le… A legutolsó pillanatig minden rendben volt, fel sem merült a császár. Végig volt szívhang, de ahogy kibújt már nem sírt fel. Van lefagyasztva, akkor lehetséges a 3 hónap?
2022. jan. 19. 12:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén sajnálom:(

Én úgy gondolom, hogy körülbelül 3 hónap szükséges a regenerálódáshoz. Gondolom néznek majd hormonokat, ha mindent rendben találnak, akkor nem hiszem, hogy húzni fogják az időt. Szívből kívánom, hogy a következő lombik is elsőre sikeres legyen, vagy mielőbb megfoganjon a baba természetes úton, és minden rendben legyen vele!!!!

2022. jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%

Az egy dolog, hogy a hormonháztartásod milyen hamar áll helyre, de talán előbb gyászold meg az elveszett gyereket, mielőtt nekilátsz a következőnek.

(Sőt, békülj ki azzal az eshetőséggel, hogy egyáltalán nem szülsz élő , és ha kevésbé görcsölsz rá az anyaságra, nyugodtabb anya leszel, ha mégis sikerül.)

2022. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

én lombikbabánál biztosan nem mernék bekockáztatni egy hüvelyi szülést...egyszer nyilatkozta is ezt egy lombikkalfoglalkozó doki, hogynáluk protokoll ilyenkor a csm, mert lombikbabát "nem kockáztatnak"

ezt csak a későbbiek miatt írom, én ragaszkodnék hozzá


(és minden lombikos ismerősöm csm-s volt)


drukkolok

2022. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

4es te egy idióta vagy .. persze még rúgjál bele ..

Arra nem gondoltál hogy talán így tudja feldolgozni..elég szomorú hogy ilyen történt..

Kedves kérdező.. sajnálom!

Részvétem 😔 bár nem lombikos vagyok ..

Sajnos át érzem ..de várj legalább 4-6 hónapot hogy tudjál regenerálódni ..nekem fel év kellett..

A

2022. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
4 es istenem,milyen bunkó vagy!!!Reméljük soha nem mész át ilyenen!Sztem a kérdező tudja mit csinál,nem kioktatást kért!!!!Egy ismerősöm ugyanígy járt Sajnos!😥
2022. jan. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem a 4-es vagyok, de szerintem is el kellene őt gyászolni előbb. Miért képtelen rá a kérdező? Dehogy tudja, hogy mit csinál, ha ilyen lelki egészség szempontjából fontos állomást hagy ki.
2022. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Csinálom a gyászfeldolgozást szakember segítségével. Sosem fogom elfelejteni, de attól, hogy Ő elment nekem élnem kell tovább… A császármetszés már sehol nem indokolt lombik baba esetén, minden országban úgy kezelik mint egy spontán terhességet. Van olyan ismerősöm akinek a 6. lombik sikerült 41 évesen és természetes úton szülte meg gyermekét. Nálam sem indokolta semmi sajnos… Mert inkább indokolta volna és akkor még valóban lehet most is élne… :(
2022. jan. 20. 19:59
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Így van ez mindig elfog kísérni nálam 2010Ben történt rá fél évre sikerült teherbe esni .. attól hogy én ezt szerettem volna sosem fogjuk elfelejteni .. szülinapját névnapjára is gyertyát gyújtúnk ..szinte mindennap eszünkbe jut .. de mi néztük a pozitív oldalát is nekem talán ez is segített tovább lépni Nem mindenki egyforma ha akkor a baba megmarad nem lenne most ez a kis 10 éves ördögöm ❤️

A

2022. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!