Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magzatvíz??szülés?

Magzatvíz??szülés?

Figyelt kérdés
Sziasztok 39.hetes vagyok.Most elég aktív a babuci ahoz képest,hogy milyen szokott lenni.Ma volt egész nap víz szerü folyásom most pisilésnél megszagoltam a bugyim és édes illata van.Viszont fájt is a hüvelyem miközbe ültem a wcn.Fájás nincsen.Mire gondoljak lassan jöhet a baba?
2022. jan. 19. 01:06
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá tennék,hogy nekem mensikor se faj a hasam sose csak erzem a hasamba valami fura erzest.Az most is megvan
2022. jan. 19. 01:10
 2/17 anonim ***** válasza:
A magzatvíz édes illatú, szóval simán lehet, hogy szivárog, időben is vagy. Én bemennék reggel a helyedben, max akkor nem, ha van időpontot nst-re legkésőbb estig.
2022. jan. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?Bementél?
2022. jan. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem mentem be abba is maradt a folyas.Holnap van idopontom nstre addig varok ha csak nem folyik ma is szokatlanul.
2022. jan. 19. 08:33
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Figyeld a baba mozgását, ha egész nap szivárgott, simán lehet már víz nélkül.
2022. jan. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Hát,lelked rajta,de ha édeskés illata volt,és az esetleg a magzatvíz,az baromi fertőzésveszélyes,és ha elszivarog a magzatvíz,az sem jó dolog.
2022. jan. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Ha már tegnap gyanús volt, akkor a holnapi nst már késő.Ha magzatvíz volt, akkor már meg kellett volna szülnöd a felszálló fertőzés,és a magzatvíz fogyása miatt.Én biztos hogy nem kockáztatnék,és megnézném magunkat.Inkább küldjenek haza,minthogy most legyen gond.
2022. jan. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha lepontoztok minket akkor is így van.Felelősségteljes ember inkább megy egy plusz kört a gyereke élete érdekében ha nem biztos valamiben, mint hogy nagy baj legyen.Ha a magzatburok megsérült,akkor nincs ami védje a babát.Márpedig magzatvíz csak úgy tud szivárogni,ha megsérül.A kérdező nem biztos benne,hogy nem magzatvíz volt-e, nyilván ezért kérdezte.De nekem végülis mindegy.
2022. jan. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
A magzatvíz folyamatosan újra termelődik, amíg a baba meg nem születik. Főleg, hogy csak pici szivárgott, semmi gondja nem lesz. A kórházban hamarabb kap el felszálló fertőzést, ahol rögtön hüvelyi vizsgálatot végeznek. Ilyenkor már vigyázni kell otthon, ne fürödjön kádban és ne szexeljen. Ha ezekre odafigyel, semmi baja nem lesz otthon és legalább nem avatkoznak bele a folyamatba.
2022. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Oké 9-es,majd akkor is ezt mondd,ha belekakil a vízbe,mert azt nem veszi észre otthon.Írta,hogy furcsán sokat mozgolódott a baba. Nálunk pont így volt,azért repedt meg a burok,mert sokat mozgott,és azért mozgott sokat,mert a nyakán volt a zsinór és szabadulni akart.Mire beértünk a vízbe kakilt,így kaptam oxit,2óra múlva túl voltunk rajta,és szerencsére semmi bajunk nem lett.Ha úgy teszek ahogy te mondod, akkor a kisfiam nem biztos, hogy élne.De oké,mondom,nekem mindegy mit csinál.Én ha valamit furának érzek, akkor bemegyek.
2022. jan. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!