Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon ez a tüszőméret jó...

Vajon ez a tüszőméret jó lehet pár nap múlva?

Figyelt kérdés

Ma vagyok ciklus 15.napján.


Nyák van, alhasi szurkálódás is.


Most csináltam LH tesztet, egyértelműen + lett.


Azonban a nőgyógyász ma "csak" 14 mm tüszőt látott az uh-on.


Azt mondta még legalább kell 3-4 nap amíg akkorára nő hogy megrepedjen. (Ha megreped egyáltalán)


A 3-4 nap várakozásnál már a ciklus 18-19. napján leszek...nem késő ez hogy ilyenkor repedjen meg?


Vajon miért tolódik ki ennyire?


Alapvetoen 29-30 naposak a ciklusaim, 4-5 napig tart a mensi.


2022. jan. 21. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Vagy megnő, vagy nem, ezt sajnos előre nem lehet megmondani

Lehet hogy pont ez a ciklus tolódik ki és nem lesz gond

Meg az is lehet, hogy az LH csúcs után nem tud megrepedni és elsorvad

2022. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy egy nap kb 2mm nő a tüsző. Utóbb mikor voltam nála tudtam h 2 nap múlva lesz pém és akkor látta 18mm-nek. Terhes is lettem abban a hónapban. Általában 20mm körül reped. Nekem 30-32 napos ciklusaim vannak és 18.napon volt már negatív az LH teszt, szóval aznap megrepedt.
2022. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ma - lett az lh teszt szóval ha tegnap óta nőtt is vmennyit az még kevés lehetett...azaz nem volt mi negrepedjen én erre tippelek...
2022. jan. 22. 14:03
 4/6 anonim ***** válasza:
De attól még lehet holnap pozitív, egyébként délután érdemes csinálni az LH tesztet. Vagy pedig délelőtt és délután is. Én mindig du 18 kor teszteltem minden nap és szépen mutatta a csúcsot.
2022. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tegnap volt +. Határozottan. 2 erős csík! Megvolt a nyák, szúrkálás.


De csak 14 mm volt a tüsző tegnap.


Azaz az LH csúcsom megvolt, mert a teszt kijelezte de a tüsző mérete nem megfelelő a megrepedéshez...


És ma már sajnos - volt az LH teszt...


Szóval nem hinném hogy holnap vagy azután ismét + lenne...

2022. jan. 22. 17:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Ohhh értem bocsi, most láttam, hogy a kérdésben is benne volt. Figyelmetlen voltam. Igen így valóban nem valószínű, hogy megrepedt és elég érett volt.

Ez hányadik hónap?

Nekem a baratcserje kapszula segített, abban a hónapban lett baba.

2022. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!