Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hete voltam kaparáson,...

Két hete voltam kaparáson, mivel a 7hétben a baba meghalt. Az orvos szerint most várnunk kell 3 hónapot és aztán lehet újra próbálkozni. Van valakinek hasonlo tapasztalata? Sikerulni fog teherbeesnem és kihordani egy egészséges babát?

Figyelt kérdés
Egy kislányom már van, ha ez jelenthet valamit, mert az orvos szerint az a jobbik eset, ha már van egy gyerekem.
2009. jún. 23. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy sikerülni fog. használd ki a köv. 3 hónapot és kapcsold ki a témát... :) ismerősnél három hónap lejártával jött a baba rögtön és semmi baj nincs vele :)
2009. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hete volt missedem,9 hetes voltam!

Nekünk is 3 hónapot mondtak,vagyis 3 ciklust!

Mindenki azt mondja,hogy ugyan olyan esélyel lehet kihordani a babát mintha mi sem történt volna!

Biztos sikerülni fog legközelebb is teherbe esni,kinek egyből,kinek kicsit később!

Sajna nekem első baba lett volna!

Sajnálom ami veled történt!

Minden jót!

2009. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ma 11:24 - nagyon sajnálom és köszönöm a választ.

Majd én is szorítok nektek!

2009. jún. 23. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!