Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs fájdalom?

Ovulációs fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Clostilbegyt szedtem ez az első kúrám a ciklus 5.napjától 5napig 1 szemet. Peteérésem hol volt hol nem, azért kaptam. 11. napon voltam a dokinál ott látott egy 13, 16, 17 mmes tüszőt a jobb petefészkemben és 9 mmes méhnyálkahártyát.

Azt mondta a doki az Ovitrell nem szükséges szerinte. Másnapp a 12. napon olyan éles fájdalmam volt mikor felálltam, hogy nem bírtam a jobb lábamra lépni, szó szerint sántítottam. Ennyire még nem fájt soha mikor ovulációm volt mindig csak szurkált. Lehetséges, hogy ami tegnap még csak 16-17 mmes volt az másnap megreped? Nem kicsi még hozzá? A 13 mmesben nem is reménykedek, gondolom sok az a 3-4 mm különbség. Ovu tesztem nem volt itthon így meg sem tudtam nézni az volt e. Ez a fájdalom kb 1,5 óra múlva el is múlt. Együtt voltunk a férjemmel hátha ez volt a jel. Milyen esélyeim vannak a teherbeesésre ekkora tüszőkkel? Olyan létezik, hogy az egyik megrepedt de a másik még nem és csak 1-2 nap múlva követi? Hogy van ez?



2022. jan. 29. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden verzió lehetséges. Lehet attól fájt, hogy nagyobbodott, és csak azután repedt meg.
2022. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!