Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A görcsölések/fájdalom a...

A görcsölések/fájdalom a termékeny napokon konkrétan az ovuláció napján vannak, vagy előtte amikor érik még a pete?!

Figyelt kérdés
Szóval magát a petesejt kilökődését érezzük vagy a pete növekedését még előtte?!

2022. jan. 4. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Általában egyiket sem, mint ahogy a hajunk növekedését vagy más sejtek fejlődését sem.

Aztán persze vannak kivételek. De ezekre az "érzésekre" alapozni bármit is nagyon kétesélyes.

2022. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hmm pedig képzeld én már évek óta olyan 90%-ban érzem..Nagyon kevés olyan ciklus van amikor nem. Sokszor rosszabb, mint maga a menstruáció.
2022. jan. 4. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Ó, én elhiszem.

Van olyan barátnőm, aki szintén mindig érezte.

Aztán kiderült, hogy jó, ha negyedévenként van peteérése.

2022. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt pedig én hiszem el. Se sajnos a kérdésemre még mindig nem tudom a választ.. :)
2022. jan. 4. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor keresd orvosi szaklapokban, biztosan írnak erről a jelenségről is.
2022. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az ovuláció napján szokott fàjdalmam lenni, de ez nálam egy nagyon erőteljes, menstruációs görcshöz hasonlító fájdalom, kb. fél órát tart. Nem szurkálás meg fájdogálás. Biztosan akkor van peteérésem, ezt orvos is megerősítette nem egyszer, pl. amikor terhes lettem akkor is éreztem, az UH-k alapján is akkor fogant a baba.
2022. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os! Nekem ciklusonként változik az erőssége meg maga a fájdalom is. Néha borzasztóan fáj, néha pedig épphogy érzek valamit..Viszont egy egész napon át mindig érzem, úgyhogy nekem is az lett volna a tippem, hogy ez konkrétan az ovuláció.. :)
2022. jan. 4. 18:35
 8/8 anonim ***** válasza:
6.vagyok. Esetleg ellenőrizd ovuteszttel, vagy még jobb, hőmérőzéssel. Persze a legbiztosabbat az orvos mondja, de erre nincs mindig lehetőség.
2022. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!