Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet korai kérdés, de lehetek...

Lehet korai kérdés, de lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy éve próbálkozunk férjemmel, de sajnos nem sikerült eddig teherbe esnem. Nyáron voltam orvosnál, mert mindig rendszertelen volt a menstruációm. Többszöri vizsgálat után sem tudott nagyon mit mondani. Akkor írt fel norculut gyógyszert, beszedése után kb 3-4 nappal meg is jött a mensim és utána pár hónapig volt is rendszeresen. Utoljára november 23-án jött meg menstruációm. Most január elején elmentem egy másik orvoshoz. Pcos-ra gyanakodott. Voltam vérvételen, vércukor és inzulinrezisztenciát nézett. Szerencsére minden rendben volt az eredményekkel. Ez az orvos is felírta a norculut-ot, amit be is szedtem. Viszont ma két hete, hogy beszedtem az utolsó tablettát. Azóta nem jött meg. Január elejétől D vitamint is szedek az orvos javaslatára. Lassan egy hete viszont szinte folyamatosan éhes vagyok, ami rám sose volt jellemző. Melleim nagyobbak és érzékenyebbek lettek. Olykor fájt kicsit lent a hasam, amitől azt hittem, hogy meg fog jönni, de eddig még nem. 2-3 napja pedig hányingerem is van reggelente, meg többször evés után is. Gynositol étrend kiegészítőt is iszom az orvos javaslatára.

2022. jan. 31. 06:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szorítok🙏
2022. febr. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hajrá! Majd írj mindenképpen.
2022. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves tőletek! :) Alig várom, hogy hazaérjek.
2022. febr. 1. 12:48
 14/16 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet. Nem kellett kivárni az 5 percet, már akkor kezdett a második rózsaszín csík, amikor raktam vissza rá a tokot. :)
2022. febr. 1. 17:39
 15/16 anonim ***** válasza:
Gratula
2022. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! :)
2022. febr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!