Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák, ti mikor kezdtétek...

Anyukák, ti mikor kezdtétek el érezni, hogy babát vártok? Mik voltak az első tüneteitek?

Figyelt kérdés
Ovulációkor voltunk a párommal együtt, elvileg 1 hét van még a menstruációmig. A tegnap óta menstruációhoz hasonló alhasi fájdalmam van, holott nálam ez nem PMS tünet. Kiváncsi lennék a ti tapasztalataitokra! :)

2022. febr. 8. 11:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Amikor elkezdtek mocorogni. Semmilyen tünetem nem volt egyikkel sem. 😊
2022. febr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az elmaradt menstruáció után a 6.héttől kezdődő folyamatos émelygés és fáradtság volt a tünet, az elmaradt menstruációig pedig minden ugyanolyan volt, mintha csak a havim akarna megjönni. PMS-ként hasfájás, de sem jobban, sem kevésbé mint a rendes mensikor, melleim is ugyanannyira fájtak csak. Azonkívül, hogy nem jött meg, nekem semmi sem volt más. Mondjuk nem is figyelgettem magam különösebben.
2022. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem jött meg. Semmi egyéb korai jel nem volt nálam. Rá kb másfél hónapra kezdett rosszalkodni a gyomrom.
2022. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Semmilyen tünetem nem volt a menstruáció kimaradásáig. Inkább az volt a fura, hogy nem éreztem, hogy meg akarna jönni, pedig szoktam. A mellem csak a 6-7. hét körül kezdett iszonyatosan fájni, de más nem nagyon volt.
2022. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
13. Dpo, enyhe hashúzódás. Ez volt az egyetlen tünetem hosszú ideig.
2022. febr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem jött meg, előtte nem volt semmi különös tünetem. Aztán a 7. héttől jött az egésznapos émelygés.
2022. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Amikor elkezdett mozogni
2022. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Volt egy fura érzés a hasamban, munka közben. Ilyen görcsféleség. Én nem szoktam görcsölni soha. Emlékszem arra a pillanatra, kevergettem vmit a tűzhelyen es jott ez a fura érzés. Utána rögtön teszt otthon és pozitiv let.
2022. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Görcsöltem, egészen a 3. hónapig keményen, utána is, de kevésbé.

Először azt hittem meg fog jönni, csak késik. Még enyhe pecsételő vérzésem is volt. A tesztet is csak poénból vettem, de kiderült, hogy mégis sikerült :D

Nekem utána még 8. héttől jöttek a többi finomságok:émelygés, gyomorégés, brutál fáradtság stb...

2022. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

A legelső tünetem az a borzalmas derékfájdalom volt. Azt hittem becsípődött még Flector tapaszt is tettem rá de nem segített.😄 Hát a terhesség miatt fájt.

A méhem csak feszült és a melleim is máshogy fájtak. És brutál fáradt voltam.

Azóta már jelentkezett a hányás és az egész napos öklendezés. Az étvágyam nem az igazi de próbálok rendesen enni.

Olyan vagyok mint a mosott szar konkrétan.😂

Igazából akkor tudatosult bennem úgy igazán amikor a szívhangot hallottuk ultrahangon.

2022. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!