Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Újdonsült kismamák, hogy...

Újdonsült kismamák, hogy érzitek magatokat? Vannak tüneteitek? Hogy bírjátok a várakozást az első vizsgálatig?

Figyelt kérdés
Nekem első baba, és alig hiszem el a pozitív tesztet. Szerettünk volna már babát, s hihetetlen, hogy sikerült is.
2014. jún. 13. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok 4+6 napos és egy hét múlva kaptam időpontot.....nagyon kíváncsi vagyok h mit mond...tüneteim sokszor görcsölök de csak enyhén és herpeszes lett a szám pedig még sosem volt :(
2014. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok nekünk is elsö baba :) én is alig hittem a szememnek nem gondoltam volna h ilyen hamar összejön :) nagyon várom már a vizsgálatot :)
2014. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én még csak 4+1 hetes vagyok.

A hasam nekem is fáj, sokszor meg is ijedek, hogy egy kis mozgás, és már érzem is. A femibion most fogyott el, ladeevit van itthon, abban van magnézium is, ahogy nézem. Elég nehéz kiválasztani a megfelelő terhesvitamint, úgy látom, az Elevit a "legjobb".

2014. jún. 13. 18:30
 4/14 anonim ***** válasza:
Én még izgulok,mert nem jött meg(sosem szokott késni).Első babánk lenne:) szorítsatok nekünk:):) Nektek pedig GRATULA!!!
2014. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

4- és drukkolok :) de várj még egy pár napot a tesztel tudom nehéz de 4 nap után olyan pozitív volt h nem kellett találgatni :) amúgy kérdező én is néha megijedek de legalább ebből tudod h ott van :) szerintem az lenne furcsa ha nem èreznénk semmit :) amúgy én is femibiont szedek :) elevitrol csak rosszat hallottam....

első második voltam :)

2014. jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok én 4+3 hetes terhes vagyok.Én csak 24.-én megyek dokihoz, de én is izgulok, hogy minden rendben van e a pocakban. Tünetek amik jelentkeztek:émelygés, hányinger, erős fáradékonyság, haspuffadás, orrvérzés, hasfeszülés és sajnos lett egy nagy afta a számba, amitől alig bírok enni :( Nekem van már 2 gyerkőcöm, úgyhogy elég nehéz pihennem, pedig a fél napot át bírnám aludni.Elkezdtem szedni a folsavat, magne b6-ot, b6-ot.Már vettem gravidát is, azt fogom szedni 2 naponta.

A férjem,hiába 3. baba, most újra látom rajta az aggodalmakat, hogy rendbe lesz a baba, hogy fogjuk megoldani a dolgokat.A ti férjetek, párotok hogy éli meg ezt az egészet, hogy jön a baba?

2014. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 7+3hetes vagyok,első babával:)

Tavaly május óta próbálkoztunk,így nagyon örülünk neki.Mi kedden megyünk majd orvoshoz,izgulunk is a férjemmel rendesen:)

2014. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok, 3napja reggelente erős hányinger , napközben pedig folyamatosan aludnék,amit nem tudok,mert dolgozni kell:(
2014. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 tigrincs88 ***** válasza:

Sziasztok.Én ma vagyok 4 hetes.Harmadik baba.

Melleim kikerekedtek rendesen,és elég érzékeny a hasam.Hajnalban már kukorékolok,reggel fél hatkor mindig felkelt a hólyagom.De utána nem tudok vissza aludni.Napközben meg állva is elaludnék.De nem tehetem, mert az 5 évesem és a 3 évesem már nem igazán akar napközben aludni.

Párom nagyon lazán kezeli,rutinos apuka lett. :)

Ti kívánósak vagytok?

2014. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 tigrincs88 ***** válasza:
Egyébként meg mindenkinek gratula a babákhoz,négyes válaszoló szorítok!
2014. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!