Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt mensi szerű hasfájásotok/...

Volt mensi szerű hasfájásotok/görcsölésetek a terhesség elején, mikor azt éreztetek megfog jönni mégis pozitív teszt után? Ez normális vagy ez jelezhet kémiai terhességet is?

Figyelt kérdés
2022. febr. 8. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem folyamatos görcsölésem volt az első 2 hónapban, azóta is időnként, de nem olyan mértékben.


Még terhes vagyok, de szerintem ez már így marad a végéig :D

2022. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez az utolsó mondat

megmosolyogtatott , nem is árt kicsit a kedvemnek

2022. febr. 8. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az "így maradot" a görcsökre értettem, nem a terhességre :D Már túl vagyok a kritikus időszakokon :) Szóval semmi gondot nem jelentett, azon kívül, hogy ijesztő egy görcs.

Egyik nőgyógyászom sem aggódott tőle. Szedjél sok magnéziumot és pihenj! Nekem mozgás után indulnak be újra.

2022. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2022. febr. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, teljesen normális.
2022. febr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elsővel a 10. hétig végig görcsöltem, aztán a 24. héttől újra.

Másodikkal eleinte csak pár napig, aztán a 12. héttől rendszeresen. Minden normálusnak számít

2022. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a terhességi teszt előtt es után pár napig is voltak görcseim, nem tudom az okozhatta-e, de egy pici haematomát találtak nálam az első UH-n. A babó viszont eddigiek alapján makk egészséges és szépen növöget, úgyhogy te se aggódj, biztosan minden rendben!


9hkm

2022. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!