Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kivánósság és a hányinger...

A kivánósság és a hányinger egyszerre meg a has görcsölese mintha meg akarna jönni jelenthet terhességet?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek lehetnek a terhesség tünetei, de akár a menstruációé is. Az a legbiztosabb tünet, ha kimarad a vérzés és pozitív a teszt. Előtte kár beleélni magadat és izgulni! A pozitív teszt után lesz csak igazán, min stresszelni és izgulni hidd el! Azért szorítok! :)
2015. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kösz de inkább azért szoríts h ne legyek terhes mert még csak 17 Vagyok és nem akarok gyereket csak 10 év múlva. Meg van még 1 tünetem az alhasi forróság

. Ez mitől lehet?

2015. jún. 26. 10:34
 3/9 anonim ***** válasza:
elég szűken fogalmaztál. Késik-e a mensid, mikor voltál pasival?
2015. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hat minde hétvégen a barátommal :D és múlt hét előttmeg mumúlt héten is kicsit berakta gumi nélkül, ezért parázok, amúgy a mensimnek majd mostanában kell megjonnie kb 1-2 hét múlva
2015. jún. 26. 10:40
 5/9 anonim ***** válasza:

hát akkor nem valószínű hogy attól van hányingered. Bár ez mindenkinél más, de általában a kimaradt mensi után 1-2 héttel jelentkeznek ilyen tünetek mint a hányinger.

Mindenesetre nem "kockáztassatok" és ha késik vegyél tesztet!

Görcsölés meg lehet peteéréstől is úgyhogy mé1x légyszi ne kockáztassatok!

2015. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az igen. 1 vagy 2 hét múlva? Követed a ciklusod egyáltalán??? Nagyon felelőtlenül csináljátok a dolgokat, a ciklusod sem tudod pontosan, és a "kicsit berakni" sem egy életbiztosítás. A tünetek, amiket felsoroltál, nagyon általánosak, akár terhes is lehetsz. Ezzel a hozzáállással pláne.
2015. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 hét múlva kéne megjönnie, akkor még csak most lehet peteérésed? Rendszeres már a vérzésed? Tessék védekezni. Nekem a kívánósság a sokkal később jelentkezett, a hányinger-hányás pedig a 6. hét után. Ha minden hétvégén együtt vagytok egy "kis berakással", akkor tesztelj egyet akkor amikor meg kéne hogy jöjjön. De szerintem ennyitől nem vagy terhes, de ugye sose lehet tudni.
2015. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az alhas forróság az terhességre utal.
2015. jún. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De követem naptárba de most fejből honnan tudjam?
2015. jún. 26. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!