Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnám leküzdeni, hogy...

Hogyan tudnám leküzdeni, hogy ne rettegjek a teherbeeséstől?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és borzasztóan, mondhatni beteges módon félek, hogy teherbeesek. Van hogy egy apró jelet észreveszek magamon és konkrétan annyira ráparázok, hogy néha már tüneteket produkálok, pedig minden tőlem telhetőt megteszek a védekezés érdekében ( gyógyszert szedek ) és még így is képes vagyok parázni.

Kérlek ne bántsatok, így is elég nagy probléma ez nekem :(



2022. febr. 11. 14:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%
Ne szexelj.
2022. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az exemtől sose akartam teherbe esni, emiatt kezdtem el 18 évesen fogamzásgátlót szedni. Aztán kiderült, hogy nem a gyerekkel volt a probléma, hanem a partnerrel. Ő mindig erőszakolta a gyerek dolgot, de nem akartam sose. Bár én ennyire nem féltem, a fogamzásgátló mindig megnyugtatott. Időben, minden nap bevettem. 10 évig védett is. Szerintem is pszichológus a legjobb megoldás erre.
2022. febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!