Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt az óvszer, amikor a...

Kiszakadt az óvszer, amikor a barátnőmmel együtt voltam, rögtön észrevettem és kihúztam, nem benne élveztem el (de miútán kihúztam akkor igen). Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

Esemény utánit nem vett be, lenne még rá ideje ha sürgős de ha felesleges akkor nem akarná kitenni magát a nagy hormonbombának.


Illetve ha mégis elmenne nőgyógyázhoz, 16 évesen megteheti ezt egyedül és felírhatnak neki tablettát?



2022. febr. 13. 09:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha most nem is vesz be és szerencsétek lesz, tanuld meg jól hasznalni az óvszert. Ha nem gagyit használsz, biztos, hogy felhasználói hiba volt.

Rossz síkosító, síkosító hiánya (szarazon tolod: az óvszer anyaga szárít), hosszú köröm, levegő nem kiszorítása az óvszer végéből...stb

2022. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem lesz terhes nyugi . Szerintem ne vegyen be semmit azok szinte drog a testnek.
2022. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
87%
Fiatal még, a ciklusa valószínűleg nem fix, a 27-28 napos ciklusnál nem tuti, hogy 13-14. nap az ovuláció, lehet akár a 10. nap is. Ha nem mentél el benne, és ez volt az első elélvezésed aznap, akkor valószínűleg nem került az előváladékodba sperma. Nehéz kérdés a korotok miatt. Szerintem nem lesz probléma, de ha elmegy nődokihoz, aki csinál egy ultrahangot, azt gondolom, hogy látja, hogy hogy áll a ciklus, és segít.
2022. febr. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!