Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3-4 nap van a NEM vártig. Ma...

3-4 nap van a NEM vártig. Ma rosszul lettem, majdnem elájultam. Párom beleélte magát, hogy tuti baba, de ilyen hamar még kizárt ilyesfajta terhességi tünet ugye?

Figyelt kérdés
Nem akarom,hogy feleslegesen beleélje magát,még ha csak napokról van szó,akkor se.
2010. szept. 11. 15:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nem bántottál meg,csak tisztázni akartam,mert sajnos annyian rágörcsölnek,és annyi embernek nem jön össze a baba (állítólag emiatt) és annyira sajnálatos ez,hogy próbálom elkerülni a görcsölést,tehát nem foglalkozok vele túlzottan,lesz ami lesz alapon.Persze nyílván nagyon szeretném,de semmiféle tünetet nem produkálok.Mégegyszer köszönöm a drukkot,és persze mindenkinek a választ.
2010. szept. 11. 20:51
 12/15 anonim ***** válasza:

szia, Én vagyok aki péntek-szombaton betegedne meg. A második hónap, hogy próbálkozunk. Úgy értettem: ha nem jön össze, akkor elköltözöm valahova más országba és akkor nem a gyerek projekt lesz a cél.

Persze, hogy örülnék, ha inkább sikerülne, de ha nem, akkor is egy új élet vár rám.

2010. szept. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Gondoltam megírom,hátha érdekel valakit.Ma már 6 és fél hetes várandóa vagyok :)

2010. okt. 1. 18:46
 14/15 anonim ***** válasza:

Gratulálok, akkor apuka megérzése nagyon erős volt, és hát ezzel bebizonyosodott, hogy már a cikluson belül is jelentkezhetnek tünetek:DDD

szép váradósságot nektek!

17 hetes

2010. okt. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,viszont kívánom neked is.
2010. okt. 2. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!