Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhpempőt kúra szerűen,...

A méhpempőt kúra szerűen, vagy folyamatosan lehet fogyasztani? Sajnos elfogyott az 1. adag, de egyik gyógynövény boltban sem tudtak adni, majd csak csütörtökön.

Figyelt kérdés
Nem baj, hogy kimarad 3 nap? Vagy így nem volt értelme az 1. hétnek? (Amúgy erősíteni akarom vele a szervezetem. Missed ab után és baba előtt vagyok.)
2008. dec. 16. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, én egy olyan tablettát szedtem, amiben 30 DB volt, naponta egyet kellett, nekem így volt meg az egy kúra. Esetleg nézd meg más gyógynövényboltban, vagy kérdezd meg az eladót, ők azért tájékozottak erről - gondolom. legalábbis nekem szoktak tudni segíteni.

sok sikert!

2008. dec. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
csak annyit hogy én szedtem a méhpempőt de bekavarta a hormonháztartásom. Volt itt nemrég egy kérdés és oda is itram de más irta már. bocs de többet nem tudok segitnei:--(
2008. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia!

A méhpempőt lehet kúraszerűen, de folyamatosan is fogyasztani, ezt a szervezet állapota dönti el. Lassan már nálunk is kezdik elismerni az orvosok a méhpempőt, külföldön (pl.: Szerbiában) sokan orvosi ajánlásra fogyasztják.

2009. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!