Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatosan hányingerem van...

Folyamatosan hányingerem van és nyugtalan a gyomrom. Mit egyek amitől elmúlik? Van valamilyen gyógynövény rá?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyömbér!
2009. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én háztartási kekszet vagy abonetet rágcsáltam, attól elmúlt.
2009. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A gyömbért milyen formában?
2009. júl. 10. 09:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Tea,vagy volt aki aztmondta hogy rághatod magát a növényt is...Direkt terheseknek van belőle tabletta is rosszullétre
2009. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A teának amugy borzasztó ize van szerintem,de sokaktól hallottam hogy segitett.Nekem csak azért nem mert nem ittam meg:-) Egyébként a kekszes-babapiskótás módszer sem rossz,mindig harapj bele valamibe,akár 30prcenként is,elég csak egy két falat keksz,pár korty viz,főleg reggel ébredés előtt,még az ágyban
2009. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akarom mondani ébredés után:-)
2009. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is a gyömbér tea vált be,pici citrommal.ne sokáig áztasd,mert akkor csípős lesz.segített még ébredéskor az üres kenyér,napközben a kefír,tej kortyolása,néha a Fanta.ja,meg a citromfagyi.
2009. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!