Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki, hogy élte meg? 43 évesen...

Ki, hogy élte meg? 43 évesen (v több) első, nem tervezett (mondhatni meglepetés) terhesség? Megtartotta vagy nem? Tapasztalatok érdekelnének!

Figyelt kérdés

Jò pàr évig pròbàlkoztunk a babàval, nem görcsösen, csak ùgy hogyha jön jön, ha nem, ez van. 40éves korom körül mondtam, hogy o.k, téma lezàrva. Lassan amùgyis elkezdtem a klimax ùtjàra lépni: éjjeli izzadàs hegyek, menstruàciò ugyan volt (ha nem is tűpontos) de minimàlis vérzéssel màr. Ez így megyegetett 2-3évig, mígnem 1-2hét brutàl hasfàjàs, mintha meg akarna jönni. Aztàn mégsem... Késik, késik volt màr ilyen... Teszt készítés azért, erre pozitív! Meglepett az én helyzetemben, egyszer voltunk nem tùl biztonsàgosan együtt, de nem is termékeny időben.


Érdekelne azok tapasztalata aki jàrt így. Azoké akik megtartottàk és azoké is, akik végül nem tartottàk meg.


Nem tanàcsok kellenek, csak érdekel, ki hogy...



#Első terhesség 40+
2022. febr. 25. 09:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Jesszus, de miért kellene elvetetni?


Ha az anyagi háttér oké, és apuka is van, akkor mi a gond???

2022. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
43 évesen első baba!!!! Ez ajándék. Kérdés se legyen,örülj neki.
2022. febr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Bárhogy döntesz Niftyt azért csináltass a biztonság kedvéért, ha megteheted. Dokinál már voltál?

Szerintem nem sokan lehetnek ebben a cipőben.

2022. febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Én ugyan nem 43,de 38 évesen lettem terhes, már betoltottem kozben a 39et,eszem ágában nem volt elvetetni🥰 Mindenképpen tartsatok meg, főleg ha minden adott hozzá és korábban evekig szerettetek volna
2022. febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Én megtartanám
2022. febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Valóban a kor miatt kicsit több kiadás, nekem is volt prena, magzati szív uh, genetikai tanacsadas, 2 cukorterheles, mind a korom miatt de minden pénzt meger❤️
2022. febr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem se bonyolítsd túl, csak örülj neki :)
2022. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Egy kedves barátnőm 47 évesen járt így. De neki van már két nagykorú gyereke. Őrült boldogok a picivel. :)
2022. febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves vàlaszokat! Azonnal futottam dokihoz, teszt ott is pozitív volt, UH nem mutatott semmit. Jöv.hét csüt megyek vissza.

Az igazsàg az, hogy kb 3éve màr nem is szàmítottam ilyesmire, szòval nem is éltem "babavàròs egészséges" életet. Màr elfogadtuk hogy ketten leszünk. Illetve 4-en a két cicòval.😉😃

Nem csak emiatt, hanem a korom miatt is aggòdom mind a baba, mind a sajàt egészségemért. (Trombòzis veszély, cukor betegség...)

Amùgy lakàs, megélhetés, férj adott. 😉 Külföldön élünk ez picit nekem nehezíti a dolgokat...

2022. febr. 25. 11:07
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy döntöttél? Hidd el ez egy csoda, nem sok mindenkinek adódik ez meg. Ha minden adott, akkor én megtartanám. De persze tied a döntés. Én így halkan gratulálnék, és sok egészséget kívánok nektek.
2022. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!