Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy senki nem lát...

Tudom, hogy senki nem lát belém, tapasztalatok érdekelnének?

Figyelt kérdés
Nagyon rástresszeltem a babaprojektre... mára nem varom... november óta nem szedek fogamzásgátlót. Eddig a peteérést megéreztem, nagyon is, fajt a hasam, derekam.. a menstruációm előtt érzékenyek voltak a melleim 1 napig aztan semmi es ra 3.napra megszokott jönni, semmi extrát nem szoktam érezni. Ebben a hónapban viszont a peteéréses hasfájásom elmaradt, de volt peteérésem mert tesztet csináltam. Hétfőn fájtak a melleim, el is múlt gondoltam csütörtökön meg is fog jönni, de nem jött, viszont a melleim megint elkezdtek fájni es még ma is fájnak, teljesen azokat a tüneteket érzem amik a nagy könyvben le vannak írva, mint menstruáció jelei, ezek nekem eddig soha nem voltak. Ha ma nem jönne meg, érdemes lenne holnap tesztelnem? Vagy még nem mutatná ki? Máson sem jár az agyam napok óta...

2018. febr. 10. 12:08
 1/4 p.szabina1223 ***** válasza:
52%
Szerintem 3-4 nap után kb. már szépen kimutatja. Nekem 4 nap késés után erős pozitiv lett a teszt. Jövő hét elején tesztelj, ha nem jönne meg, sok sikert :)
2018. febr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire izgulsz mar, akkor csinalj nyugodtan egy facelle (martogatos) tesztet. Nekem az mar napokkal elotte pozitiv lett, igaz, ciklus 12-13. napjan foganhatott.
2018. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom milyen izgulni. De te már közel jársz, hogy kiderítsd az igazságot! :) Vegyél egy 2db-os tesztet. Egyiket csináld meg. Ha negatív, várj egy 4 napot és próbáld újra! Ha meg pozitív, akkor minden happy! Drukkolok! :)
2018. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma délben csináltam egy x-epil tesztet. Negatív lett sajnos :(
2018. febr. 11. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!