Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a beágyazodási vérzés?...

Milyen a beágyazodási vérzés? milyen jellegű és színű?

Figyelt kérdés
2022. febr. 25. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Mint Colombo felesége, mondják, hogy létezik, de kevesen találkoztak vele. Ha van pisilés után 2 csepp a wc-papíron, de ez bármi más is lehet.
2022. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Baromi ritka!!!


Nekem: olyan volt, mint amikor megjön.


Szóval az első barnás pirosas vérzés, amikor tisztasági betétrőp( ha használsz) váltasz egészségügyire, vagy tamponra.


Én azt hittem hamarabb jött meg, bàr nagyon furcsáltam, mert így a 20. Napon (24-5 napos ciklus)

Feltettem a tampont, mert indultam dolgozni( 1,5 h út)

Ott mentem délelőtt cserélni ( nemcsak érzetre, hanem időre is szoktam)

És annYi volt a tamponban, mint az utolsóban szokott lenni, ami után már nem is teszek újat.


4. Nap innen egyértelmű pozitívat teszteltem.



De a 2. Terhességnél nem jelentkezett ez a vérzés.


Szóval tényleg ritka… szinte legendaszámba megy, alapozni nem érdes rá

2022. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem is pont ugyan olyan mind neked 10 nappal a nemvárt előtt .
2022. febr. 25. 21:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az inkább ovulációsnak gondolnám..

Nagyob hamar van

2022. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem 7 nappal nemvárt előtt volt. Főleg kis barnázás, max 1-1 csepp piros volt benne.

Akkor azt hittem, hogy felborult a ciklusom és meg fog jönni. Aztán kiderült, hogy pont az ellenkezője :D

2022. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap volt egy csepp élénk piros vér utána némi barnás maszatolás a ciklus 28. napján, azt hittem korábban jött meg de azota semmi és nem is görcsöltem ami nagyon furcsa mert nekem mindig nagyon erős görcsökkel kezdődik a vérzés. Voltunk együtt a párommal örülnék ha beagyazodas lenne de ahogy olvasgatok a színe se jó és az időpontja sem akkor gondolom mégiscsak a menzesz előjele lesz :(
2022. febr. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem ovu volt!
2022. febr. 26. 09:07
 8/10 A kérdező kommentje:
meg fog jönni. Kezdem feladni hogy gyermekünk legyen :(
2022. febr. 26. 09:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, mi újság, kérdező?
2022. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
megjött már el is múlt
2022. márc. 4. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!