Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés? Vagy?

Beágyazódási vérzés? Vagy?

Figyelt kérdés
Sosem volt hasonlóban részem, azért kérdezem. Az első terhességem alatt semmi korai "jel" nem volt, de 2 nap késés után erős pozitív tesztem volt. Most tudom hogy január 24.én együtt voltunk védtelenül, pont az nap volt ovulációm a naptár szerint. Nem okozna gondot, ha teherbe esnék, nem parázok ilyeneken. Ma alig észrevehető, pecsételős vérzésem van. Tényleg 1-2 csepp, és olvasgattam, hogy van ilyen, hogy beágyazódási vérzés. A mellem érzékeny, meg úgy amblokk énis.. (bőgtem a filmeken, meg ilyenek XD)teszteltem egyet ma, még ha korai is, negatív. Volt valakinek ilyesmi vérzése? Ha 2-3 nap múlva tesztelek, az mutathat már valamit? Köszi előre is!

2022. febr. 2. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valamit. Bármit. Valószínűleg negatívot. De addig szerintem meg fog jönni.
2022. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Neked volt ilyen?
2022. febr. 2. 22:38
 3/15 anonim ***** válasza:
MutatHAT.
2022. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, mielőtt megjött.
2022. febr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sosem véreutem menstruáció előtt, egy cseppet sem. Na kíváncsi leszek../vagyok..
2022. febr. 3. 00:30
 6/15 anonim ***** válasza:

De minek teszteltél ma, ha úgy véled beágyazódás volt?!?! Nem fog még semmit mutatni. Majd pár nap múlva.

Egyébként nekem mindkét terhességemnél volt icipici rózsaszínes maszatolás beágyazódáskor

2022. febr. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem várj még 5 napot, aztán tesztel 10es teszttel reggeli első viteletbol. Addigra 2 hét telik el az aktustol.

Nekem voltbeagyazodasi vérzésem az első terhessegnek, kB a 11-12.napon ovuláció után.

2022. febr. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Azt elfelejtettem, hogy a (mell)érzékenység biztosan nem terhességi tünet, ha még csak most agyazodik be, hiszen csak ezután kezdődik termelodni a HCG, ami a tüneteket okozza. Eddig inkább PMS tünet
2022. febr. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A helyedben mindenképp megvarnám a menstruáció esedékes napját,és csak akkor tesztelnék.Mondjuk Predictorral az egy elég megbízható teszt,bár én a Gabriellben sem csalódtam soha!Várd meg az együttléttől számolva a 14. napot,és aznap tesztelj!Szorítok,hogy úgy legyen ahogy Te szeretnéd :)
2022. febr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt beágyazódási vérzésem. 10dpon már halvány pozi lett a teszt. :) 10dpo pedig ovu utáni 10.nap... 2-3 nap múlva én már tesztelnék
2022. febr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!