Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kelleken megjönnie a...

Ma kelleken megjönnie a mensimnek, tegnap a baratommal védekezés nélkül csináltuk de sokkal előtte kivette mielott elment volna. Mára mar feher folyasom volt eleg kevés, de nem erzem hogy lenne "terhes" tünetem. Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
2022. febr. 26. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gyorsan nem is lenne, semmilyen terhes tüneted. Persze ha védekezés nélkül szexelsz mindig lehet egy kis esély, nem tudom neked napra pontosan jön e meg, de nem hinném hogy az hogy ma kellett volna de még nem jött meg az egy durva jel lenne, főleg hogy kb 11 óra van
2022. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
:D
2022. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Drága kicsi lány,ennyi idő alatt nem lehet terhes tüneted. Nem vagyunk robotok, előfordul hogy pár napot késik vagy éppen hamarabb jön meg. Ha nagyon félsz 7-10 nap múlva tudsz tesztet csinálni
2022. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Gott Im Himmel.

Nem akarok házsártos öregasszonyként viselkedni így húszonévesen, de mióta én voltam 8.os tényleg ennyit butult a sex-ed? Vagy ez most valami trend hogy a gumi ilyen:rósz, versenyezzünk ki tudja extravagánsabban elkerülni?


Csak mert olyan sok "védekezés nélkül szexeltünk a pasimmal, lehetek terhes?" meg "én ikrek aszcendensű nyilas vagyok, barátom vízöntő, akkor nem lehetek terhes ugye?" gondolatmenetet látok/hallok a neten mostanában.


De rövid válaszként, igen. Ha védekezés nélkül csinálod, bizony lehetsz terhes. Ugyan ritkán, de az előváladék is tartalmazhat elég életképes spermiumot, hogy megtermékenyítsen, így hát az, ha a pasi kiveszi, nem biztosíték arra hogy megúszod.


Sajnos ez van, ez ilyen pálya. Tudom hogy nem mindenki szereti a gumit, a tabi meg egyénenként nem mindenkinek jó, de ez van. Ha védekezés nélkül szexelsz, bizony mindíg lesz egy reális esélye a terhességnek, akkor is ha fán csináljátok, vagy kutyamadár pózban, vagy a barátod bifidus actiregularis csillagjegyű a kalmük horoszkóp szerint.


A terhesség tünetei pedig azt hiszem leg hamarabb egy héttel az aktus után jelentkezhetnek.

2022. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!