Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az 5 napos closty kúra után...

Ketteske kérdése:

Az 5 napos closty kúra után milyen tünetekre számíthatok?

Figyelt kérdés
Mikor van utána a peteérés? Rögtön másnap, vagy pár nap múlva?
2010. szept. 12. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kúrám. A dokim csinált UH-ot. Neked ezt nem mondta? Onnan látja mi a helyzet. Nálam a 2. kúra hozta meg a sikert:))
2010. szept. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon erős hasszúrkálás jobb oldalon lehet tünete a Clostinak?
2010. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem magától a gyógyszertől nem volt semmi problémám. Hasszurka akkor volt,amikor a babucim már a pocakban volt.
2010. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem annyira fáj, mintha késsel szúrkálnának.
2010. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Dokidat hívtad? Mert lehet,hogy jó lenne. Legalább Te is magnyugodnál,hogy biztosan minden ok.
2010. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még csak a 3. napomnál tartok, nem érzek semmit, csak kiváncsi vagyok, hogy ez így marad-e, vagy lesz-e v.milyen tünetem utána. Nekem azt mondta a doki, hogy itthon ovu teszttel nézzem a peteérést, nem kell UH. Mondjuk nálam minden rendben van, voltam is 2x terhes, tehát jól ismer az orvos.
2010. szept. 12. 23:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért kérdeztem az uh-ot, mert a Closty állítólag csinálhat cisztát is.
2010. szept. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!