Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 28-ra nem vártam, nem...

Február 28-ra nem vártam, nem is jelentkezett. Március 2. még mindig semmi Negatív teszt??!

Figyelt kérdés

Kicsit “ szerencsétlennek “ érzem magam, hogy csak én járok így vagy más is volt már ilyen helyzetben.

Nem tudom, kinek, hogyan jelentkezik de én tudom már évek óta, hogy nekem mielőtt megjön előtte 1 héttel elkezd érzékeny lenni a mellem (hagyjuk hogy nem várt napjára annyira érzékeny hogy hozzá érni sem merek)

Most… semmi!!? Egyáltalán nem érzékeny. Viszont 2 napja a derekam fájdogál és a hasam olyan “ fura “ mert nem fáj nem görcsölök csak olyan “ fura “ leírhatatlan érzés.

Gondoltam ma tesztelek egyet hátha.. de olyan szépen elaludtam hogy rohantam a munkahelyemre.. így az első vizeletből nem sikerült tesztelni de én mint kis okos már a táskámban tartok egy tesztet.. a 2. vizeletből csináltam DE hozza teszem én előtte megittam egy bögre tejes kávét és iszogatom a citromos teámat és én ezek után persze hogy negatív lett de ha itt babáról lenne szó (gondolom) egyértelműen akkor is 2 csíkot kellett volna látni rajta.

Nekem semmi barna meg pecsételő jelek nem voltak se előtte, se most.

Igen, nagyon vágyunk egy babára és most is pozitívan állok a dolgokhoz hogy nem véletlen ez sem. De vagyok annyira “ szerencsétlen “ hogy mire leírom vagy holnap reggel tuti meg fog jönni 😅

Nem vezetem a hőt, nem csináltam ovu tesztet hozza teszem ez volt életem első terhes tesztje mert évek óta nem volt olyan hogy késett volna .. + ez a 3. Hónap mikor “ oda figyelünk “ és próbálunk tenni azért hogy egy vagy akar több gyermekkel is bővüljön a kis családunk. :)

Szóval, igazából a kérdésem.. ki várta 28ra? És kinek nem jött meg még? És ki csinált már tesztet? :)

Remélem pozitív hhozzászólás fog érkezni nem pedig “ hülye vagy “, “ be beszéled “ , “ nyugodj meg ! Majd jönni fog “ :)



2022. márc. 2. 12:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%

Én 28.ra vártam.

Már megjött, úgyhogy ez engem nem érint.

Nem csináltam tesztet.

2022. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Minden tesztem negatív (bár mind 25-ös), nem jött meg, de van helyette fejfájás, furcsa gyomorfájás és hát fura gyomorhangok..szóval szerintem inkább betegség miatt késik... A mellem nem változott, nem is fáj különösebben. Néha van mindjárt megjön érzésem. Ma veszek 10es tesztet kettőt és egyet megcsinálok most délután hátha.
2022. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%

Ha a nemvárt napján negativ a teszt biztos hogy nem vagy terhes! Más miatt késik. Tapasztalat. 1 éve próbálkozunk, ami a nemvárt napján negatív volt, az is maradt, megjött pár nap késéssel.

Szoval ne éld bele magad,sajnos!

2022. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

En ugyan nem most vagyok igy, de voltam hasonló helyzetben. Nem vart napjan negativ volt a tesztem, sot utana 2 nappal is, ugyhogy rahagytam. Egy het mulva meg mindig nem jott meg, de nem is voltak pms tuneteim sem. Maradt egy tesztem, igy megcsinaltam, de ugy voltam vele, hogy biztos negativ lesz, hiszen egy het eltelt mar. Azonnal megjelent a masodik csik a teszten. Kesobb kiderult, hogy kesobb ovulaltam, mint altalaban.

Szoval van esely meg nektek is, hogy pozitiv legyen a tesztetek:)

2022. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Most a 3.babammal 4 nap késéssel is annyira halovány volt a 10-es érzékenységű teszt, hogy parom nem is látta, ide is felraktam. Mindenki azt mondta hogy 4 nap késéssel tuti nem biztató stb. A terhességem alatt 2 héttel mindig kisebb volt a baba. Megszületett decemberben. :) szóval nincs minden veszve.
2022. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Aztaaa mennyi csoda történik itt ☺️

Nagyon gratulálok annak akinek végül sikerült ❤️

Szabad olyat kérdezni, hogy melyik az a teszt ami 10-és érzékenységű?

2022. márc. 2. 13:20
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Ezért mondjak az orvosok hogy egy hét késés után jobb tesztelni. Nem mindenkinek olyan erős a hcg a szervezetében még az elmaradt menstruáció napjaiban.


Ami 10-es érzékenységű az pl a Predictor.

2022. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Csináltam egy 10est. Persze az is full negatív. Sokat nem tudtunk együtt lenni, dátumok és matek alapján már csak akkor van baba, ha a 17.ei összebújásból lett, de szerintem azt már a tesztek kimutatnák.
2022. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ha most nem jött össze.. akkor itt van az új hónap 🤞🏼🙂

Nekem meg fog jönni ez tuti mert le szakad a derekam a helyéről 😅

2022. márc. 2. 15:28
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagy reményekkel futok én is neki csak jönne már meg végre.. 😅
2022. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!