Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13.dpo jósteszt és terhes teszt?

13.dpo jósteszt és terhes teszt?

Figyelt kérdés

Tegnapi és mai erősebb jóstesztem látható a képen.Legfelül xepil terhes teszt.Élőben van rajta egy halvány csík.Erősen kell nézni,de azért látszik!

Tuti 13.dpo van ma!Ti láttok esetleg vmit?Vagy valaki aki tesztelt,le tudja írni neki milyen volt?2 xepil tesztet is csináltam.Mind a 2 ilyen extrém halvány csíkocska 😑

[link]


2022. márc. 3. 08:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csináljfacelle vagy predictort, az egyértelmű.
2022. márc. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Holnap tudok erősebb tesztet venni
2022. márc. 3. 08:38
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

:( Full negatívnak veheted mindegyiket.

A hcg-n nincs semmi. Olyan nincs, hogy "erősen kell nézni". Vagy látszik, vagy nem. Ha meg már annyira idő előtt akarsz tesztelni, legalább 10-es hcg tesztet vegyél...

Az lh tesztek negatívak, tudod az mindig két csíkos, mert lh valamekkora mennyiségben mindig van a szervezetedben. Jóstesztkén használni butaság, de hát itt erről felesleges is beszélni. Lényeg, hogy ha jóstesztként akarnád értelmezni, akkor erősebb tesztcsíknak kéne lennie azokon is...

Pihenj rá kicsit, és ha késik, akkor tesztelj legközelebb, hcg teszttel...

2022. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az lh szint novekedhet mensi kozeledtevel is, igy a josteszt tök értelmetlen. Az xepil negativ, ha tenyleg 13 dpo akkor mar mutatna valamit.
2022. márc. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rendben.Sztem akkor megvárom a memzit.Még 3 napom van.Viszont pisilni fél óránként járok.Lehet az is csak a menzesz közeledte miatt
2022. márc. 3. 09:13
 6/15 anonim ***** válasza:
13. dpo és még 3 nap mensiig? Milyen ciklusaid vannak?
2022. márc. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

27 naposak a ciklusaim.

Full ozitív ovutesztem+kis barnazásom a 11.napon volt.12.napon lett halványabb az ovuteszt.Onnan számoltam a dpo-t

2022. márc. 3. 09:23
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Hát ez nem hangzik egészséges ciklusnak.
2022. márc. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
a lutealis szakasz hossza altalaban 14nap, attol, hogy valakinek mondjuk 12 vagy 16napos az még teljesen egészseges. Nekem pl 15 napos. A 27 napos ciklus meg teljesen rendben van.
2022. márc. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14%
11. napon ovulálni 16 napos luteális fázissal és pecsételéssel több, mint nem normális, akárhogy megy is a lepontozás
2022. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!