Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh tesztem ma pozitív lett 2...

Lh tesztem ma pozitív lett 2 nappal nem várt előtt.Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

4 hónapja volt egy vetélésem.Akkor 3 nap késés után csináltam lh tesztet,mert kíváncsi voltam nagyon (mint most is) Egyértelmű erős pozi lett.Akkor még ennyire nem hittem benne.

Másnap reggelre a hcg tesztem is pozi lett :)

Kinek hogy jött be ez a jósteszt dolog?



2022. márc. 1. 16:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
34%

3 nap késés után miért nem hcg tesztet csináltál???????


Most 2 nappal vagy a nemvárt előtt. Mennyi az esélye? 0,1%

2022. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Talán mert már évek óta kudarcosan sűlt el,és féltem az újabb kudarctól.Azért nem teszteltem amint lehet.Azért,inkább tapogatóztam.Tudja ezt milyen aki már 3 éve várja a babáját milyen érzés.A sok kudarc.


Utolsó mondatodat köszönöm,a kérdésemre a választ!

2022. márc. 1. 16:25
 3/30 A kérdező kommentje:
De persze remélem tapasztalatból beszélsz.
2022. márc. 1. 16:27
 4/30 A kérdező kommentje:

[link]


Kedves 1. Válaszoló!Azért az esélyem ennél nagyobb picit amit írtál.De engem tapasztalatok érdekelnének!

Köszi előre is mindenki másnak!

2022. márc. 1. 16:40
 5/30 anonim ***** válasza:
61%
Nekem eddig mutatta az lh is, de ha az mutatta már a hcg is
2022. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Köszi a lálaszt utolsó!Holnap reggel ellövöm 😊
2022. márc. 1. 17:07
 7/30 anonim ***** válasza:
46%
Én kipróbáltam jóstesztként az Lh tesztet előző terhességemnél, nekem a 9. dpo-n erősödött a második csík, addig csak halvány volt. Majd 2 nap múlva már a hcg teszt is kimutatta. Most újra babát tervezünk, előző néhány ciklusban ismét jósteszteltem, de nem erősödött a második csík, végig halvány volt, nem is voltam terhes. Szóval nálam bevált.
2022. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Köszi!😀
2022. márc. 1. 18:38
 9/30 A kérdező kommentje:
Kívon minnél hamarabb sikerüljön!🙏🍀
2022. márc. 1. 19:03
 10/30 anonim ***** válasza:
55%
Félsz a kudarctól ezért hamis reményt keltesz magadban. Logikus 🤔
2022. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!