Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13.dpo jósteszt és terhes teszt?

13.dpo jósteszt és terhes teszt?

Figyelt kérdés

Tegnapi és mai erősebb jóstesztem látható a képen.Legfelül xepil terhes teszt.Élőben van rajta egy halvány csík.Erősen kell nézni,de azért látszik!

Tuti 13.dpo van ma!Ti láttok esetleg vmit?Vagy valaki aki tesztelt,le tudja írni neki milyen volt?2 xepil tesztet is csináltam.Mind a 2 ilyen extrém halvány csíkocska 😑

[link]


2022. márc. 3. 08:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%

Nekem 13 dpo-n már így mutatta

[link]

2022. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%
11 vagyok. Hozza teszem mono teszt 25ös erősségű
2022. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki ma meg is fog jönni.Pirosas folyásom van már enyhén.Szóval aki olvassa ezt a kérdést és hasonló helyzetben van,az inkább sajnos arra számítson,hogy meg fog jönni neki!Persze a remény hal meg utoljára!

Köszönöm a válaszokat!

2022. márc. 4. 06:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi volt a vége? Sikerült? N.
2023. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Már 2024 van,de azóta sem sikerült
márc. 13. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!