Nala23 kérdése:

Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
4 napja késik a menstruációm. Azóta fehér sűrűbb folyásom van. Pénteken barna nagyon kevés barna folyásom volt. Szombati nap el mentem pisilni és a wcpapíron halvány rózsaszín vér volt, azt hittem meg fog jönni. Tegnap este barna folyásom volt,ma is, de már halványabb. Ugyanúgy görcsölök, feszül a mellem. Még sosem voltam így. Holnap reggel csinálok egy tesztet vagy még korai lenne?

2022. márc. 7. 11:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes. Ha így van, akkor már kimutatja a teszt is.
2022. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%

Ha volt részed a közelmúltban védekezés nélküli szexben, akkor természetesen lehet terhesség is.

Az általad tapasztaltak lehetnek hormonális probléma jelei, esetleg valamilyen szervi probléma is okozhatja őket. Szóval a nőgyógyász felkeresése azért ajánlatos volna a közeljövőben, akármelyik forgatókönyv is érvényesül.

2022. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Mindenképp el megyek nőgyógyászhoz!
2022. márc. 7. 11:14
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megvárni a reggelt, már most is pozitív lesz, ha ott a baba.
2022. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen,lehetsz terhes.Vegyél tesztet mielőbb.
2022. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Meg csináltam a tesztet(Gabriel teszt) 6 perc után mutatott egy nagyon halvány csíkot, szinte csak fénynél látható. A leírásban az volt, hogy 3 perc után nem mutat eredményt,akkor még egy percet kell várni,de akkor még nem látszott semmi. Most meg már még erősebben látni a csíkot, de ugye 10 perc után mar nem értékelhető. Szerintem holnap veszek egy másik tesztet.
2022. márc. 7. 14:53
 7/32 anonim ***** válasza:
0%
Gabriel teszt 25-ös nem?Ha 25-ös akkor az még korai.10-es tesztet vegyél.
2022. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
49%

Ne haragudj de nem vagyunk robotok és nem mindenkinek egyformán mutatja a teszt :D

Nem kell beszólni nyugalom:D

Mindig akad egy kötekedős de már megszokott ebben az országban.Nem értitek hogy nem vagyunk egyformák.Jókat mosolygok ezen :P

2022. márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
25ös igen. Holnap veszek egy másikat. Remélem az már biztosabb lesz.
2022. márc. 7. 17:12
 10/32 anonim ***** válasza:
75%
10-es ha nem mutat semmit akkor nem valószínű hogy terhes vagy
2022. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!