Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LH teszt elmaradt mensi után?...

LH teszt elmaradt mensi után? Jósteszt?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rendszeres a menszesz. 31-35 naposak de ma már 38.napon vagyok ha az utolsó mensit nézzük.

Kíváncsiságból mostmár 3. napja reggelente LH tesztelek és ezek lettek az eredmények.

Gondoltam várok még hétvégéig a HCG teszttel.

Szerintetek ez mennyire hihető dolog?!


[link]



2022. márc. 7. 15:36
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Komolyan ki írta hogy probléma?????? Direkt írtam hogy jóindulatból kérdezem, de akkor ok.🤦🏽‍♀️
2022. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma ez, főleg nem az én problémám, csak épp felesleges találgatni, mikor legrosszabb esetben is 3 napos késésnél egy 10-es teszt már tuti eredményt hozna. Szerintem ez neked sem lenne egy rossz dolog, hogy megszabadulsz a bizonytalanságtól, ahelyett, hogy tudományosan bizonyítatlan mendemondák alapján jóstesztelgetsz, dehát te tudod. Én ismerem egy csajszit, aki beleélte magàt pont emiatt, de nem volt terhes, másnak meg működött, bár én nem ilyet ismerek. Tök lutri az egész.
2022. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

A tesztet a gyárban készítették....

Az lh tesztet pont hogy nem Reggel kell használni, de abban a pillanatban hogy az lh teszt reagálna, már a hcg teszt is reagálna, szóval akár úgy is pisilgethetnél hogy értelme is legyen, ráadásul a hcg teszt jó reggel is...


De komolyan, csinálj lh tesztet 3 héten át, nincs nincs vele gond, de itt kell találgatni,mikor mindenki tudja hogy az lh teszt jóstesztként pont annyit ér mint egy 20ast feldobni.

Várj egy hetet, azzal sincs semmi gond, csak ne már itt kelljen beléd látni terhes vagy -e.

Az lh teszt nem terhességi teszt szóval kb a véletlenen múlik, bejön vagy nem.

2022. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
72%
En ezt komolyan nem ertem.. ennel meg az is ertelmesebb ha veszel egy tesztet es szetszedve elaztatva toltod fel h terhes vagy e🤣🤣🤣
2022. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Majd ird meg az eredmenyt kivancsi vagyok🙂
2022. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
32%

Most számomra is aktuális és érdekes ez a kérdés. Eddig olvastam itt a jóstesztekről hideget, meleget...

Saját tapasztalatom: ma (elmaradt mensi után pár nappal) kíváncsiságból (de inkább egy gyenge pillanatomban) készítettem jóstesztet (mert nem volt itthon terhességi teszt, főleg az idő előtti tesztelgetés elkerülése miatt, sokat csalódtam már.) digitális ovulációs tesztet használok, már jó pár hónapja, az egyértelműsége miatt.

Ma délelőtt, nem első vizeletből pozitív lett az ovulációs teszt! Nem én ítéltem meg a csíkok erősségét, hanem a kijelzőn mutatkozott az eredmény. Nagyon meglepődtem, mert eddig ilyet csak ciklus közepén tapasztaltam eddig. Ez nem lehet véletlen, valamire csak reagál ilyenkor az a teszt... Délután sikerült vennem terhességi tesztet, 25-ös érzékenységűt. Kb 2 perc alatt kijött a kontrollcsíknál még azért halványabb, de teljesen egyértelmű második csík.

Kell lennie összefüggésnek, valószínű tényleg nagyon hasonló a két hormon, mint vegyület és "becsapja" az ovulációs tesztet.

Azért írtam le mindezt, mert annyian bíráltátok a kérdezőt.

2022. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Mármint digitális ovulációs tesztet használok a ciklus közepén - lemaradt egy írásjel a második bekezdésben, így félreérthető.
2022. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

16

Igen, de nem 8, 9. Dpon hasznaltad, hanem amikor már a terhességi teszt is kimutatta. Szoval felesleges ilyenkor jósolgatni. A jóstesztet akkor használják, mikor a hcg teszt még nem mutatja ki.

2022. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Hihetetlenek vagytok! Köszönöm a lepontozást!

Ettől nekem nem lett rosszabb és a tényen sem változtat, hogy nálam igenis működött.

Mi van itt??? Mindenki ennyire rosszindulatú???

És ha a kérdező előbb használta? És ha akkor még nincs értelme, ezt nem lehet normálisan közölni?

Aki már jó sok időt töltött a babatervezés időszakában, az lehet minden fűszálba kapaszkodik. Miért kell ítélkezni folyton mások felett??? Ha a kérdező tényleg értelmetlenül korán tesztelt (nem figyeltem arra, hány dpo-n próbálta ki) akkor sem ebben a stílusban kellene írogatni.

De hát ahogy mondják, "a stílus, maga az ember". ;)

2022. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
19. De akkor kérdést se írjon ki, mert mégis mit vár azon kívül, hogy leírják neki 1000x ugyanazt, mi szerinte nem használunk lh tesztet “jós” tesztként és nem teszteltünk 6 nappal a menstruáció kimaradása előtt. Úgyis lef0ssa mit írnak neki, akkor is csak csinálja…
2022. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!