Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LH teszt elmaradt mensi után?...

LH teszt elmaradt mensi után? Jósteszt?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rendszeres a menszesz. 31-35 naposak de ma már 38.napon vagyok ha az utolsó mensit nézzük.

Kíváncsiságból mostmár 3. napja reggelente LH tesztelek és ezek lettek az eredmények.

Gondoltam várok még hétvégéig a HCG teszttel.

Szerintetek ez mennyire hihető dolog?!


[link]



2022. márc. 7. 15:36
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Tudod én meg a korai tesztelgetéssel nem értek egyet, mégsem bántok érte másokat, mert nem vált ki belőlem indulatokat az, ha más másképp gondolkozik.

Azzal sem értek egyet, hogy tesztet kéne itthon tartani állandóan, saját tapasztalatom az, bőven elég megvenni, ha késik, mégsem bántom azt, akinek fiókszámra áll otthon.

Hogy kivel van probléma, az világosan látszik!

Az meg, hogy leírok egy tapasztalatot, mint érdekességet, hogy lám, az ovulációs teszt valóban lehet pozitív terhesség esetén, számomra tény, bizonyítani tudom. Ez miért fáj neked?

2022. márc. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Jós. Teszt.

Jós.

Előre vetít valamit.

Késés után tök felesleges mert már a hcg is működik.

De persze csináld, csak mit vergődsz itt, mint aki feltalálta a spanyol viaszt...

2022. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
53%

Csak így hívják, ez a "neve", vagyis inkább a megnevezése itt.

Mindenki érti, hogy kimaradt mensi előtt "jósolhat", ha erősödik, utána jöhet a hcg.

No de mi a baj azzal, ha valaki kíváncsiságból kipróbálja kimaradt mensi után?

Kérdezőnek is biztos megvolt az oka, hogy előbb ezzel szeretett volna próbálkozni. Kérdező okos, mert nem állt le vitatkozni a rosszindulattal, kötekedéssel szembe.

Kérlek vedd már észre, hogy ami itt megy, egyre gyakrabban, hogy lehet a másikból hülyét csinálni, kötekedni, lenézni, kinevetni... ez nem jó irány.

Legyünk már normálisak!

Ha meg valaki irritál, akkor annak nem kell írni a kérdése alá.

2022. márc. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Te is tanulhatnal a kerdezozol, és nem eroltetnéd a hulyeseget.

Lh tesztet használsz terhességi teszt helyett, ennyi.

A jósteszt megjósolja, lesz-e pozitiv teszt,ez meg szimplán hülyeség így.

2022. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

23/26 vagyok.

Értem en miert probalod vedeni, alapbol en sem szeretem ha nekiesnek valakinek. DE EZ NEM ERTELMES DOLOG!miert allsz ki a hulyeseg mellett? Mert kiprobaltad te is? Na es?! Posztoltad itt remenykedve? Nem.. pozitív lett es elballagtal hcg tesztert! Eleve ez is hulyeseg, h varni kell egy hetet nem vart utan. Nem kell atesni a lo tul oldalara! Nem jott meg? Csinalok tesztet! Pozitív? Hurra, nem kurtolom szet mert barmi lehwt belole! Negativ? Ha 2 nap mulva nem jon meg, csinalok megegyet max.

Mind a két gyerekemre evekig vartunk! Tudom mit beszelek. Voltak kemiai terhessegek, volt veteles, volt, hogy hetekig kesett, es egy orvos se tudta mi a bajom, volt endometriozisom, kuzdottem IRrel, pajzsmiriggyel. Volt, h nem birtam es koran teszteltem, volt, hogy tudtam varni pár napot. De ilyen baromsag eszembe se jutott h mikor mar a teszt EGYERTELMUEN kimutatja, szorakoztak valamivel, amire SEMMI BOZONYITEK, hogy erme vmit. Ennyi.

Örülök a jo indulatodnak, es tenyleg pont nem beled akarok allni ezzel a hangvetellel, csak kb nok tomkellege orul bele ezekbe a dolgokba. Nem szeretem ha adjuk alajuk a lovat

2022. márc. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

34-es, nem használom!

Egyszer kipróbáltam!

Miért forgatod ki direkt a szavaimat???


A háttere viszont érdekel, hogy a csudába tud reagálni a hcg-re, annyira hasonló lenne a két vegyület?


35-ös nekem is rögös volt az út és még most sem merek örülni, majd...

Miért próbáltam ki? Mert érdekesnek találtam és van itthon bőven.

Miért állok ki a hülyeség mellett? Mert elfogadom, hogy ő valamiért így döntött. Nem árt vele senkinek? Magának sem. Ha ott a baba, ott lesz egy hét múlva is valószínűleg, amikor rászánja magát, hogy terhességi tesztet vegyen.

Normálisan is meg lehet mondani neki, hogy csak a hcg teszt mutat majd biztosat és ennyi. Ha az ovulációs teszt pozitív, az egy kis remény. (Sőt, sajnos a hcg teszt sem mondja meg, lesz-e a petezsákban valami, lesz-e szívhang aztán, kihúzzuk-e a 12. hétig (ebből is van tapasztalatom, sajnos...)


Nem ártott senkinek, mégis gúnyolódtak sokan vele.

2022. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Nezzuk visszafele. Pozitív lh teszt, megsem terhes. Szerintem erzelmileg rosszabb mint egy negatív terhes teszt.

En is probalkoztam ezzel azzal, de 1, olvastam rola a neten (itt is mindenrol tomerdek hasonlo kerdes van) ezert nem kellett kerdeskent kiirnom. 36, te se irtal ki kerdest rola. Latod ez a kulonbseg. Kiprobaltad de tudtad kezelni a helyzetet. Van aki meg kiprobalja, beleeli magat mert itt egyszer valakinek pozitív lett, es csalodik utana ha negatív a hcg. Sokan nem tudjak kezelni ezeket a helyzetek, tobbseguk azert mert semminek nem hajlando utana olvasni, konnyebb kiirni egy kerdest.

2022. márc. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Továbbra is úgy gondolom, olyan stílusra, mint amit megütött egy-két válaszoló nincs szükség és nem is írnak így jóérzésű emberek.

Tegyük fel, hogy hülyeség a kérdés, akkor vagy normálisan, segítő módon megírjuk a véleményünket, vagy figyelmen kívül hagyjuk.

ez olyan érzékeny téma, nem tudhatjuk, min ment át a másik. Felesleges beleállni és bántani, a vélt vagy valós tudatlansága miatt. Amúgy meg senki sem tökéletes.


Most engem ért egy újabb döbbenet, megint kémiai terhességem volt, úgy tűnik, ma ismételtem ugyanazzal a hcg teszttel, halványodott sokat a csík kettő nap alatt.

Nem sajnálatot várok, sem megértést, van erőm feldolgozni (legalább úgy érzem, vagy csak már megszoktam a kudarcot).


Nem jövök többet, zárszóként annyi, továbbra is úgy gondolom, aki durva másokkal, annak ez itt egy feszültég levezetés, mert nagyon egyszerű ám, név és arc nélkül belerúgni a másikba. És most mindegy, hogy a másik mennyire értelmes, attól még nem bántjuk egymást. az ember értéke nem csak a felfogóképességén, sokkal inkább a jószándékában rejlik.

2022. márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

En nem érzem, hogy bántó voltam. Mindig ugy irok itt h arccal is felvállalnam :)

Sajnalom, hogy neked nem sikerult most sem a baba! Kitartast!

2022. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!