Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LH teszt elmaradt mensi után?...

LH teszt elmaradt mensi után? Jósteszt?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rendszeres a menszesz. 31-35 naposak de ma már 38.napon vagyok ha az utolsó mensit nézzük.

Kíváncsiságból mostmár 3. napja reggelente LH tesztelek és ezek lettek az eredmények.

Gondoltam várok még hétvégéig a HCG teszttel.

Szerintetek ez mennyire hihető dolog?!


[link]



2022. márc. 7. 15:36
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

De miért beszélsz így?

Különbözőek vagyunk, különböző tapasztalatokkal, háttérrel, tanultsággal, de felfogásban is vannak különbségek.

(Én is félreértelmeztem már mondatokat és második olvasatra mondtam magamnak, hogy jaj... most esett le miről van szó.)

Ezek a különbségek nem hinném, hogy feljogosítanak bennünket arra, hogy szenyók legyünk egymással.

Én is csináltam jóstesztet! Azon egyszerű oknál fogva, mert nem volt otthon terhességi teszt! És én is sokat akartam várni a teszteléssel, akár egy hetet is, de ezt nem tartottam be, mert nem bírtam ki végül. (Ennek is megvan az oka, amit most nem fejtenék ki, mert a kérdező szempontjából lényegtelen.)

A babára váró nők szerintem azért jönnek ide, mert van egy csomó dolog, amit lehet nem mernek megkérdezni ismerőstől, vagy csak feszíti őket belülről a bizonytalanság, a siker utáni vágy, bármi.

Ha nem tudunk támogató stílusban válaszolni, akkor minek írni??? Hogy még sz@rabbul érezze magát az illető? Ez lehet cél bárkinek is? Nem muszáj itt lenni, senkit sem zaklat senki személyesen a kérdéseivel, nincs válaszadási kényszer, ez önkéntes. Ha már önkéntes, akkor inkább próbáljunk meg kedvesek lenni és a véleményünket normális, támogató módon megfogalmazni. Különben mi értelme?

2022. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Hogy beszélek? Azt az egy hozzászólást írtam amire most reagáltál.

Teljesen mindegy az ilyen kérdezőknek mit írnak a válaszolók, ők már úgyis eldöntötték hogy A vagy B.

Nem mindenki ilyen pc mint te, de szerintem ezt tapasztaltad a való életben is, mit vagy meglepődve?

2022. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
A korai teszteloket en speciel még meg is ertem, mi is sokat vartunk mindket gyerekre. De azt mar nem tudom megerteni, mikor valaki nem türelmetlen hanem szimplan bugyuta.. amikor tudja, h egy hcg teszt is kimutatja, de azert hergeli sajat magat a jostesztekkel. A kerdezo esete meg még ennel is rosszabb, mert meg csak nem is türelmetlen!
2022. márc. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Olyan is van, hogy nincs itthon hcg teszt. Aki pici faluban él (mint mondjuk én is) nem is tudja egy pillanat alatt beszerezni. Én is akkor csináltam abszolút kíváncsiságból jóstesztet, amikor már hcg teszt is kimutatta a terhességet. Csak azért, mert ott volt a fürdőszobában, miért ne próbáljam ki? Mikor a jósteszt egyértelműen pozitív lett, mentem be a legközelebbi városba és hoztam hcg tesztet, ami szintén pozitív lett.

Ettől én special nem érzem magam bugyutának.

Ne ítélkezz! Ha egy kérdés szerinted hülyeség, nem kell tovább olvasgatni, válaszolni meg pláne nem kell rá. ;)

Kérdezőt sértegetni.... annak tényleg semmi értelme. Ennyi energiátok van?

2022. márc. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
24. Aki gyereket tervez annak miért nincs otthon teszt? Pláne ha a világ végén él?!
2022. márc. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
24es, probalod szepiteni de nem lehet... Ez butasag, akarhonnan nezzuk!
2022. márc. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

25-ös azért nem tartok otthon tesztet, mert nem könnyű ám megállni, hogy tényleg csak jópár nap késés után csináljam meg. Itt most megint lehet kötekedni, biztos személyiségfüggő, nekem ciklus végén már nehéz a várakozás. A másik okom, amire megint nem gondoltatok, hogy több kémiai terhesség is van mögöttem. Ez megint olyan, hogy talán jobb nem is tudni róla, nekem hatalmas volt a csalódás abból, hogy nemvárt napján volt egy halvány csík, majd pár napra mégis megjött.

Nekem nagyon jó megerősítés volt, hogy ellőttem egy ovulációs tesztet. Még sosem próbáltam ilyen célra, de ciklus közben havi rendszerességgel használom. sosem mutatott egy ciklus alatt kétszer pozitívat! Ez volt a megerősítés, hogy nem várok tovább, veszek tesztet. Ha nem csinálok jóstesztet, akkor is vettem volna hcg tesztet nyilván, de lehet még egy-két nappal később.


Itt nincs mit szépíteni. Nektek kéne egy kicsit szépíteni az indíttatásotokon.

Például azzal, hogy lenne bennetek annyi, hogy legalább jókat kívántok a kérdezőnek!


Sajnálom, hogy ilyen rosszindulatú világban éltek! Az enyém nem ilyen. :)

2022. márc. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

27. Vegyél több csomaggal. Vagy azt se bírod megállni, hogy egyszerre elhasználd mind?

Általában 1 csomiban is 2 van pl. X-epil. Megbízható is. Egyet meg csinálsz mert nem bírod ki, marad egy arra amikor már értelme is van.

De szerintem a te csudiszupi világodban erre is van kifogás. 😂

2022. márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
53%

A megnyilvánulásoddal azt bizonyítod, hogy nagyon frusztrált ember lehetsz! Sajnállak!

Ha valaki azért jön ide, hogy kötekedjen, hogy itt név és arc nélkül sértegetni próbáljon másokat, az a való életben egy besavanyodott, gonosz ember.

Kívánom, hogy jóra forduljon az életet és ne legyen szüksége a pszichédnek az efféle "feltöltődésre".

2022. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

29. Az abszolút bullshit komment. Valamiért nektek mániátok, hogy mindenki besavanyodott, sz@réletű, frusztrált ember, aki nem ért egyet. Tartja a mondás, hogy mindenki magából indul ki. ☺️


Na megyek feltöltődni máshova mert a te össze-vissza hablatyolásod lehúzza a “pszichémet”. 🙈

2022. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!