Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kis biztatásért jöttem....

Egy kis biztatásért jöttem. Megnéznétek a tesztjeimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hónap végére van időpontunk egy reprodukciós intézetbe, mert már 2 éve próbálkozunk, de eddig nem sikerült a baba. Már voltunk többféle vizsgálaton. A férjemnek Oligozoospermia maxot állapítottak meg, nálam egy enyhe IR derült ki egy hete.


03.10. lenne a következő esedékes menzeszem napja, de tegnap napközben csináltam egy tesztet, mert furcsán éreztem magam. A melleim is fájnak, ami sosem szokott.


3 teszt van a képen. A legfelső tegnap napközben készült, a középső ma reggel, a legalsó pedig ma, 11.dpo-n napközben.


Férjem szerint erősödik. Én nagyon aggódok. Olyan régóta várunk erre.


Tudom, hogy korai. Tudom, hogy még bármi lehet, de nagyon szeretnék bízni!


[link]



#baba #teszt #DPO #meddőnek nyilvánítva
2022. márc. 7. 20:23
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%

Bíztató :) valóban erősödik és rózsaszín a csík,a legalsón ez már egyértelmű.

Drukkolok.

2022. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
70%

én látom mire gondolsz


csinálj egy kazettás tesztet is: Clear Blue, Predictor Early


dokival konzultálj mindenképp


diétát elkezdted az IR-re? fontos lenne hogy ne legyen majd nagy ingadozás

2022. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
72%

2. És a kazettás teszt mivel okosabb, áruld már el! 🤣



Kérdező, az utolsón már elég biztató a csík. Reméljük, hogy nem fog megjönni az elkövetkező napokban. Biztosan képbe kerültél már a diétával, azt feltétlenül tartsd be, és nem tudom, szedsz-e valamilyen vitaminkészítményt, de ha véletlenül még nem, akkor jó volna elkezdeni.

2022. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

#kettesnek


Vettem Predictort. Holnap reggel megcsinálom.


Nem kezdtem el még semmilyen diétát. Saját magam csinaltattam az inzulin terhelést. Nem doki küldött el. Orvos még nem látta az eredményemet.

Egyelőre neten olvastam utána az IR kezelésének. Semmilyen IR tünetem nincs, csak azért vizsgáltattam ki magam rá, mert ezt pl még az elmúlt két évben nem vizsgáltuk, és lombik előtt gondoltam erre is ránézetek.

2022. márc. 7. 20:33
 5/39 A kérdező kommentje:

#3


Folsavat szedek, d vitamint, és magneziumot.


Valamint akkor minél előbb elkezdem a diétát.


Köszönöm a biztatást mindenkinek!

2022. márc. 7. 20:35
 6/39 anonim ***** válasza:
31%

nem okosabb a kazettás, de többnyire érzékenyebb és szép, erős csikot mutat egy Predictor Early mint egy papiros X-epil ugyanabból a vizeletből......


nyilván a keedezo is nyugodtabb lenne egy olyan teszttel vagy egy digitalis Clear Blue-val ami kiirja hogy terhes vagy vagy sem ....

2022. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Ezek Facelle tesztek, de olvastam, hogy a Predictor ennél érzékenyebb, ezért vettem azt is.
2022. márc. 7. 20:46
 8/39 anonim ***** válasza:
64%

Nekem a predin még jól látható volt mikor a facelle már nem mutatta, sajnos nekem ilyenekből kémiai szokott lenni.

De neked hátha lassabban termelődik a hcg.

2022. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

8-as!


Lehet, hogy azért nem látványos az erősödés mert nem marad meg, de azért szerintem az sem elvetendő, hogy még csak 10-11. dpo. És a három teszt csupán 24 órán belül készült.

2022. márc. 7. 21:24
 10/39 A kérdező kommentje:
Legalábbis szeretném remélni, hogy ez az oka, és nem lesz baj! 🙏🏻
2022. márc. 7. 21:26
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!