Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Derék fájás, érzelmi érzékenys...

Derék fájás, érzelmi érzékenység, hasmenés lehet babára utaló jel?

Figyelt kérdés

3 napja késik, 1. nap teszteltem akkor negatív lett úgy hogy hagytam is az egészet. Viszont tegnap is ma is fáj a derekam ha hosszan álldogálok. Könny szökik a szemembe ha valami cukit látok.

Illetve a hasmenés is 2 napja van de lehet ez nem függ össze semmivel.



2022. márc. 8. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csinálj még egy tesztet és kiderül.
2022. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
27%
Egy teszt nem teszt. 2 teszt fél teszt. 3 teszt az már úgy valami.:D
2022. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, menstruáció előjele inkább.
2022. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
71%
#3 lehet hogy az, de ez is benne van a pakliban, szóval jobb ha tesztel, főleg ha volt sráccal az utóbbi időben.
2022. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A férjemmel voltam :D

Menzeszre nem gondoltam, mert nem szokott ilyen lenni :)

Várom további veleményeket

2022. márc. 8. 18:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Holnap lehet csinálok egy tesztet akkor, remélem két csík lesz
2022. márc. 8. 18:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt nem jelzi a HCG szintet, akkor a szervezeted sem a terhességet. Ne lovalld bele magad, ezeket csak a PMS okozza, meg a vágy, ami miatt bemeséled a jeleket.
2022. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem lovalom bele magam. Sőt ha kicsit később sikerülne a baba az még talán jobb is volna.

Ez most egy becsúszott gyerkőc lenne, de nyílván örülni fogunk ha terhes vagyok.

2022. márc. 8. 19:10
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Amikor már testi tüneteid vannak, akkor azt a teszt is kimutatja, mert akkor már van akkora koncentrációban a hcg, hogy meglátszódjon.


Nekem hasmenésem tipikusan menzesz előtt szokott lenni, néha az első 1-2 napján is még tart, de nincs mindig. Vannak hónapok, amikor pont, hogy szorulásom van, ami meg tipikusan terhességi tünet lenne, ha lenne :D Változó, és az, hogy nem szokott lenni ilyen, nem jelent semmit.


Ennek ellenére én is azt mondom, hogy tesztelj megint, hátha :)

2022. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál, nekem tipikusan mensinél szoktam lenni
2022. márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!