Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén egy amugy...

Terhesség esetén egy amugy pms-es nőnek teljesen kimaradnak a menszis tünetei? (Hanyinger, hőhullam, feszultseg, erzekenyseg, hasmenés stb)

Figyelt kérdés
Nektek milyen volt terhesen? Elmaradtak teljesen a pms tünetek? (Pms: pre menstruacios szindroma)

2015. aug. 26. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem minden ugyanolyan volt. Mondjuk nekem a PMS lista nem hosszú, görcsöl a hasam, rossz a közérzetem és ingerlékeny vagyok.
2015. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt PMS aztán rá 1 hétre mégse jött meg.
2015. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat, nagyon jó hogy leirtàtok mert erre olyan rég ota kivancsi vagyok hogy lehet ez. Igaz en lombikozom, de meglatjuk. Most nem erzek semmi tünetet pedig meg kellene jönnie. Ilyenkor már fajni szokott a hasam es ideges szoktam lenni. Egy kis menszis görcs volt par napja, de semmi tobb. Meglátjuk mi lesz. ☺
2015. aug. 26. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!