Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki meddig probalkozott mire...

Ki meddig probalkozott mire sikerult a baba?

Figyelt kérdés
Tudom mondjak hogy nem szabad ragorcsolni, de en mar most izgulok mert nem jol turom a csalodast es a varakozast.
2022. márc. 14. 17:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ha már szedsz hormont,és beállt a TSH,akkor igazából az jó.Ugyanakkora esély van,mint bárkinek.


IR-re lettél vizsgálva?Pco?

Nekem valamiért hiába volt jó a TSH hormon,nem volt rendes peteérésem.Tehát hiába voltak ovulációs tünetek,hiába volt rendes menses,UH-n is minden rendben volt,mégsem volt elég.Kellett egy kezdő adag closti,egy kis hormonlöket.


Azt tudom mondani,hogy pár hónapot hagyj magatoknak,próbálj relaxálni,aztán jönni fog a baba,meglátod!

#10

2022. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
6 év, 1 hónap, 2 hónap, 1 hónap
2022. márc. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
9 hónap, majd elvetéltem, az utàn az első hónapban megfogant a kisfiunk.
2022. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Van 2 gyerkőcöm. Mind a 2 első próbálkozásra sikerült.

Most szeretnénk babát, 5hónapja próbálkozunk

2022. márc. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Fiammal egy évig, lányom meglepetésként jött.
2022. márc. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!