Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alábbi körülmények ismereté...

Scream85 kérdése:

Az alábbi körülmények ismeretében mennyire lenne merészség pharmatexet használni?

Figyelt kérdés

Jópár éve PCOS-m van, a tervezett terhesség is gyógyszeres kúra mellett jött össze, mert nem mindig van peteérésem.

A menzeszem is változó időközönként jön meg. Van hogy 1-2 hónapig rendesen időben jön, sokszor van hogy 2 vagy akár 3 hónapig semmi.

Szóval elvileg a gyógyszeres kúra nélkül teherbe esni is nehezebb lenne.


Ezek tükrében hogy ennyi gátló tényező van ti vállalnátok (mondjuk havi 1 vagy 2 alkalommal, nem állandóan) a szexet úgy hogy a védekezés pharmatex kúpból állna, és nem bennem menne el a párom?


Jó lenne néha "natúron" érezni egymást szex közben, nem csak gumiban.

Bár több babát nem szeretnénk, fog.gátlót egyelőre még nem szednék, így is rengeteget híztam a pcos miatt.


2022. márc. 18. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Nekünk bevált a Pharmatex, nem lettem terhes mellette. Mondjuk nélküle sem az azóta eltelt 2 évben...
2022. márc. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nincs PCOS-m, évekig használtam a Pharmatexet, sose lettem terhes, szerintem ha nem élvez beléd beléd párod, akkor ez még mindig jobb ez a módszer, mint a sima megszakítás védekezés nélkül.
2022. márc. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2.

Gondolom Ti nem alkalmaztatok megszakítást mellette, és beléd élvezett a párod?

2022. márc. 18. 09:08
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Évekig így védekeztem tiniként, hogy pharmatex + megszakítás, sosem lettem terhes. Aztán később nálam is megállapították a pcos-t. Egyébként ha nem szeretnél több gyereket, el is köttetheted magad, igaz nem itthon, de Léván van egy klinika, ott megcsinálják és ha jól tudom magyarul is beszélnek. Nekem is ez a tervem 1 gyerek után.
2022. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Kettes vagyok, mi is megszakítás mellé alkalmaztuk, úgy bevált.
2022. márc. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Mi évekig használtuk a kúpot, megszakítás nélkül. Amikor babát akartunk,kb.2.hónapban sikerült,2x is. Jelenleg is kúpozunk. Ha betartha az ember a használati utasítást,kicsi az esélye,ha még ki is száll a párod,akkor még kevesebb az esély.
2022. márc. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Abban az esetben, hogy ha becsúszna a baba akkor megtartanátok és nem vetetnéd el, akkor csináld. Ártatlan élettel nem jó szórakozni.
2022. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mivel a tervezett gyerek is csak gyógyszeres segítséggel jött össze, így gondolom a Pcos, a kúp és a megszakítás együttesen elég minimálisra csökkenti a terhesség esélyét.
2022. márc. 18. 21:07
 9/9 anonim válasza:
Saját tapasztalatot tudok mondani, évek óta használjuk, nem megszakítással. Eddig nem volt probléma.
2022. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!