Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem esek teherbe? többi...

Miért nem esek teherbe? többi lent

Figyelt kérdés

Nem esek teherbe pedig már 3-4 hónapja próbálkozunk a párommal, eddig néztem ovut de már eléggé elment a kedvem a próbálkozástól a csalódások miatt. Mitől esik valaki az első hónapban teherbe vagy esetleg első alkalomkor? Tudom, hogy 1 éven belül még normális, hogy nem esek teherbe, de mégis annyira sok időnek tűnik :( ismerősömnek azt mondta az orvosa hogy 3 hónapon belül sikerülni szokott az egészséges párok többségének:/ fiatalok vagyunk (én 24 párom 27), nem dohányzunk, nem iszunk, gyorskaja néha becsúszik de az egészségünkkel nincs más probléma hála égnek. Nagyon szeretnénk már egy picit. Egyre jobban félek, hónapról hónapra (hajlamos vagyok túlaggódni a dolgokat) Valaki, tippek? Esetleg valamilyen speckó vitamin erre a célra? (multivitamint szedek)

Tényleg nem szeretném túlaggódni a dolgot, csak amíg védekeztem évekig korábban, még akkora félelemben éltem hogy esetleg óvszer mellett is teherbe esek mert már mindent is hallani... korántsem ilyen egyszerű :D



2022. márc. 22. 20:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
62%
Szia. Mi 6. Honapja probalkozunk. Csaladba egy fiatal parosnak 10. Honapra jott ossze. Ennek megfeleloen kb 1 evvel elobb neki alltak a kistesonak.. elso honapra osszejott.. allitolag sok minden kell ahhoz hogy minden stimmeljen.. vicces az en helyzetem mert tobbnyire akkor jon a nem vart mikor ejszakas muszakot nyomom..
2022. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
61%

Szia!

Mi tavaly szeptember óta próbálkozunk. Én 25 vagyok a férjem 26.

Nekünk sem jött még el az idő, bár most nagyon reménykedem.

Ovu tesztet használok és mérem reggelente a hőm.

Ha gondolod írj nyugodtan, beszélgessünk! :)

2022. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, veszek ovu tesztet és próbálom lazábban venni a dolgot :) sok sikert minden próbálkozónak:)
2022. márc. 23. 22:20
 24/25 anonim ***** válasza:
Szia! Én a vitamin részhez kapcsolódnék, nekem a nődokim azt javasolta, hogy kezdjünk el párommal mindketten folsavat szedni pár héttel azelőtt, mielőtt ráfekszünk a témára. Nekünk bevált! Szorítok Nektek!
2022. márc. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Szia ! Köszönöm, kipróbáljuk :)
2022. márc. 24. 15:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!