Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy beágyazódás volt?

Lehetséges hogy beágyazódás volt?

Figyelt kérdés
A ciklusaim rendszertelenek így sajnos nem tudom mikor lehetett ovum. Múlt héten elkezdtem barnázgatni (kb 1 hét volt de minimális) és a közepén egy fél nap pedig rendes vérzés volt de az sem nagy mennyiség. A furcsa az volt benne, hogy semmit nem éreztem még egy apró görcsöt sem. 3napja múlt el, tegnap reggel teszteltem, (készülődtem közben szóval később néztem meg) de volt rajta egy halvány második csík (expect teszt). Ma reggel csináltam egy facelle tesztet, az negatív. Van aki hasonló helyzetben volt és baba volt a háttérbe?

2022. márc. 23. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy terhesség, progi hiány.
2022. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ahogy az első mondja, ez hormonzavar lesz, nem vagy terhes.
2022. márc. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!