Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miised abortusz után és az...

Miised abortusz után és az első menstrució előtt van értelme valamilyen gyógyteát inni, vagy vitamint szedni, hogy mihamarabb rendbe jöjjenek a dolgok és meglegyen az első mensi?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:

off.


én is kiváncsi vagyok hogy mit lehet és majd megbeszélem a dokimmal mert bár bejelentkeztem hozzá 3 hét várólista van...

és az a sejtésem hogy addig se fog megjönni.


Neked mikor volt missed ab-od? Nekem júli közepén.. és azóta semmi - terhes nem vagyok mérem a hőmet-

2010. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem igaz nem missedem volt, hanem eg küretem, de rá két hétre megjött a mensim, és azóta is rendszeres.
2010. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is muszeres beavatkozas tortent(elhalt baba)nyaron, azt mondta a doki, hogy kb. 4-6 het mulva kell megjonnie a menstruaciomnak,ha nem, keressem fel ujra, mert valami nem stimmel... 6 hetre ra meg is jott, azota meg 2x. szerintem jarjatok utana
2010. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 53. napra jött meg, az közel nyolc hét volt. Szerintem keressetek fel orvost, mert valami nincs rendben.
2010. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi mindenkinek remélem Ő többet tud mondani és a kérdező is utánna jár hogy mihez kihez fordulhat bizalommal.
2010. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem augusztus 17-én volt 12 hetesen, elhalt terhesség miatt.

3 éve volt egy vetélésem, az is műtéttel végződött, de az 8 hetesen legalább beindult magától.

5 hétre rá jött meg, utána még kétszer napra pontosan, aztán terhes lettem és született egy gyönyörű lányom.

Akkoriban én ittam cickafark és palástfű teát, csak abszolút nem emlékszem, hogy már az első mensi előtt is ittam-e, meg hogy pontosan hogy is.

Én a teáknak és a méhpempőnek tulajdonítottam, hogy olyan szépen pontosan megjött.

Köszi a válaszokat!

Carmen, tőled még azt kérdezném, hogy peteérésed volt a műtét óta?

2010. szept. 14. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem majusban volt missed ab. 37 napra jott meg utana eloszor. A terhesseg elott is mar ittam a cickafarkot par honapja, de ugy voltam vele, hogy amig nem jon meg az elso mensi, addig nem akarok semmivel bekavarni. Meg igazabol sztem nem ajanlatos rasegiteni a teherbeesesre az elso mensi elott, mert nem eleg eros meg a szervezet. Az elso mensi utan viszont elkezdtem szedni a baratcserje kapszulat , cicka es palastfu teakat. 3 havi b.cserjet mar beszedtem. Sajnos csak annyi eredmenye volt, hogy a PMS teljesen megszunt. Mondjuk a ciklusom is szepen visszallat es peteeresem is idoben van, ugyhogy azert valami latszata volt, de mondjuk ezek elotte is megvoltak. A teakat viszont meg most is iszom.
2010. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hú az a teljes igazság hogy a 6 hét alatt amig nem lehetett összebújni nem is mértem a hőmet csak mostantól szept. 1 től kezdtem el.

Ebben a hónapban ha minden igaz volt egyszer.

Már van időpontom a dokihoz remélem mond valami okosságot.

2010. szept. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!