Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed abortusz után vagyok 2...

Missed abortusz után vagyok 2 hónap és egy héttel. Első menstruációm 5 hét után jött meg a műtétet követően. Megszakításos módszerrel védekezünk, lehetek most terhes?

Figyelt kérdés
6 évig így védekeztünk és nem volt baj,majd mikor próbálkoztunk 4 hónapra baba lett.3 napja hogy késik bár soha nem volt túl pontos.Néha viszont megszédülök és 4-5 napja picit görcsöltem 1-2 napig néha néha,kocsiban néha rosszul leszek mint az előző terhességemnél.Mi van ha terhes vagyok,pedig még nem szabadna.Orvos szerint 3-4 hó kell várni.Lehet hogy mégis terhes lettem??
2010. dec. 24. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
igen lehet hogy terhes vagy, de mint bárki más én sem tudom biztosan megmondani
2010. dec. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj, és ha pozi ne aggódj a 3-4 hónapos ajánláson. :)
2010. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetsz terhes, mivel a megszakításos módszer nem 100%! Egyes vélemények szerint vetélés/abortusz/missed ab. után a test még "emlékszik a terhességre, így könnyebben összejön az újabb bébi! Amúgy meg, ha terhes vagy ne aggódj! :D Nálunk első próbálkozásra összejött a baba, missed ab. 9 hetesen, rá 5 hétre megjött a menzim, utána visszamentem a dokihoz kontrollra, ott mindent rendben talált és mondta, hogy lehet próbálkozni. A következő menzim már nem jött meg, épp karácsony előtt 1-2 héttel lett pozitív a tesztem! Ennek 3 éve, már a fiammal díszítettem a fát, aki makk egészséges! :D Szóval nyugi, és kívánom, hogy mihamarabb egészséges baba fickándozzon a pocakodban!!! Ha ez mostanában történik, akkor szerintem ez a legeslegszebb karácsonyi ajándék! Tesztelj és írd meg mi lett!!! Én szorítok...


Nagyon kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!

2010. dec. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vettem tesztet ,de még nem merem megcsinálni ugyan is megfáztam + ma volt néhány cseppnek megfelelő barna folyásom :( így gondolom lehet hogy nemsokára megfog jönni :( de a remény azért még él bennem :) hogy hátha mégsem.Pár nap múlva tesztetek ha mégsem jön meg és majd megírom,szurkoljatok:)
2010. dec. 27. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!