Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyre halványodó tesztek. Van...

Egyre halványodó tesztek. Van még esély?

Figyelt kérdés

Tudom ahány fajta terhesség annyi fajta kimenetel. Az érdekel, hogy járt még valaki így? Lehet ezzel másnak is tudok segíteni a későbbiekben.


Infók: mindig napra pontosan érkezik meg a mensim, 28 naposak a ciklusaim, jelenleg már két napja késik, viszont a ma reggeli teszt eléggé halvány az előzőekhez képest, igaz nem is olyan érzékeny (25-ös). Lehet csak kémiai terhesség volt? Nem érzem, hogy megakarna jönni a nem várt ((még)). Mellfeszülés, farkaséhesség, fáradtság, hasszúrkálás volt eddig.

Ez lenne a 2. próbálkozós hónap.



2022. márc. 29. 11:32
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

[link]

Itt vannak a képek a tesztekről

2022. márc. 29. 11:37
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Én vennék egy predit/facellet, amivel eddig teszteltél.
2022. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly nyáron teszteltem késésnél (pontos 29 napos ciklusaim vannak) x-epil teszttel egy extra halványat. 2 nappal később megismételtem, talán egy hajszállal erősebb volt, de ott már éreztem, hogy valami nincs rendben. Majd vártam egy hetet és ismét teszteltem (mindet ugyanolyan teszttel, hiszen csak azokat van értelme összehasonlítani), az a teszt se lett erősebb, mint a korábbiak.

Sikerült eljutnom nőgyógyászhoz, aki látott szövetdarabokat és felritkulást, de élő terhességnek semmi jele nem volt. Végül 2 hét késéssel jött meg, cserébe rögtön a következő hónapban igazi pozitív lett a tesztem, pár héten belül érkezik a babánk.

Halványuló tesztek sose jelentenek jót, de mivel nem ugyanolyan tesztet használtál így nem lehet összehasonlítani. 2 nap múlva tesztelj megint ugyanolyan 25ös erősségű teszttel.

2022. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Neked is van ilyesmiben tapasztalatod?
2022. márc. 29. 11:44
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A 2 facellet nézve sajnos nem tűnik jónak. De csinálj egy facellet v predit és a sajátjához hasonlísd .
2022. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#3-as Neked is köszönöm a gyors választ, boldog babázást kívánok Nektek!:)
2022. márc. 29. 11:46
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

Én az elsőt és az utolsót vennem csak figyelembe. Azok mind a ketten reggeli vizeletből is vannak pár nap különbséggel.

Sajnos ez nem túl biztató 😢

2022. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
#7 Még reménykedem, mert a mai egy Corax nevű teszt volt, és olvastam pár embernél, hogy napokkal a nem várt után mutatta ki a pozitív eredményt. Ha meg nem ebben a hónapban akar jönni, akkor ez van :/
2022. márc. 29. 11:58
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy tény felett elsiklottál kérdező mert van egy esti teszt is.

Lehet azért halványabb mert napközben sokat ittál és kora terhességnél mindig a reggeli vagy délelőtti vizelet a legjobb mert ekkor még nem iszik olyan sokat egy átlagember.

A 25-ös halványan mutat valamit.Csináld úgy hogy vegyél abból a 25-ösből pár db-ot és azt próbálgasd 2 naponta reggeli vagy délelőtti órákban.

10-es tesztet is próbálhatsz de nem sok értelme mert ha már a 25-ös halványan de pozi akkor ha nem kémiai a terhesség akkor muszáj hogy erősödjön.Ha nem erősödik akkor kémiai volt.

2022. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#9-es Most hogy írod, az elmúlt időszakban rengeteg volt a vízigényem, és rengetegszer jártam a mosdóba, estére már lehet nem volt annyira koncentrált ami távozott…

Vasárnap csináltam egyébként egy x-epil tesztet is napközben, az teljesen negatív lett, viszont a mai 25-ös halvány pozitív, kis remény csillag.


Egy tipp azoknak, akik a legelején vannak: ne teszteljetek össze vissza minden teszttel, mert csak nagyobb lesz a bizonytalanság :D hajrá mindenkinek, pozitívan!

2022. márc. 29. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!