Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyre halványodó tesztek. Van...

Egyre halványodó tesztek. Van még esély?

Figyelt kérdés

Tudom ahány fajta terhesség annyi fajta kimenetel. Az érdekel, hogy járt még valaki így? Lehet ezzel másnak is tudok segíteni a későbbiekben.


Infók: mindig napra pontosan érkezik meg a mensim, 28 naposak a ciklusaim, jelenleg már két napja késik, viszont a ma reggeli teszt eléggé halvány az előzőekhez képest, igaz nem is olyan érzékeny (25-ös). Lehet csak kémiai terhesség volt? Nem érzem, hogy megakarna jönni a nem várt ((még)). Mellfeszülés, farkaséhesség, fáradtság, hasszúrkálás volt eddig.

Ez lenne a 2. próbálkozós hónap.



2022. márc. 29. 11:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%
10. Ezt pofázzuk az oldalon mindig, de lám te se hitted el. Miért gondolod hogy neked más elfogja. 😆
2022. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ugyan azzal a teszttel kell tesztelni, mert így nem megbízható... minden tesztnek más az érzékenysége

De nagyon sok sikert

2022. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

#11-12 Teljesen jogos, csak annyira kezdő vagyok a témában, és olyan nehéz választani a tesztek közül, nem gondoltam volna, hogy ennyire nagy különbségeket adhatnak.


Mégegyszer köszi mindenkinek!:)

Ha érdekel, hogy mi lett akkor jelentkezem majd. Hátha lesz majd olyan, aki egy cipőben van velem, és reményt nyújthatok neki.

2022. márc. 29. 12:46
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok.Ha tesztelsz akkor muti :D

Kíváncsi vagyok erősödik e?Drukkolok amúgy

2022. márc. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem reménytelen


Össze visssza mindenfélével teszteltél


Nem lehet összehasonlítani.


Amúgy nem is kell..


Én teszteltem egyet, de nagyon halvány volt, annyira, hogy itt megkérdeztem.

Másnap lett annyira értékelhető, mint neked a 26-i 10-es.

Utána nem teszteltem, hanem mentem a 6. Héten dokihoz..

Felesleges hasonlítgatni, a vége úgyis doki.. ő pedig leghamarabb 6-7. Héten lát olyat, ami kétséget kizáró.. ha előbb mész lehet nincs pulzálas, lehet tovább izgulni, de ha a 6. Végén 7 elején nincs, abból nem is lesz.


Ha mégis hasonlítgatni akarsz:

Fontos, csak reggeli első vizeletet használj(ha hajnalban mész, akkor azt), és ugyanolyan tesztet.

Ez a vizelet lesz kb hasonló állapotú, összehasonlítható…


Egye

2022. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
53%

Én ezt soha nem fogom megérteni, ha egyszer késik és tesztelsz ami.pozitív lett, minek folytatni a tesztelést? Örülj magadban és pár hét múlva menj el dokihoz.

Kétszer voltam eddig terhes, 2 lozitiv tesztem van. Megvártam míg késik pár napot, teszteltem, pozitív lett, örültem, 6 hetesen elmentem dokihoz, aki látta is. Eszembe nem jutott még tesztelgetni.

2022. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

#16 Különbözőek vagyunk, egyrészt biztosra akartam menni, hogy valóban valós-e az eredmény, mert a Predirectorról lehet hallani, hogy néha fals eredményt kap az ember (bár elég ritka hála az égnek), illetve puszta kíváncsiság vezérelt, hogy napról napra mennyivel lesz erősebb a csík, mert ha elvileg nem erősödik, akkor lehet szó kémiai vagy méhen kívüli terhességről.


Szimplán csak érdekel, hogy járt-e még így valaki, és lehet tudok másnak segíteni, ha pozitív lesz a sztori vége! :)

Boldog babázást Neked is!

2022. márc. 29. 13:59
 18/23 anonim ***** válasza:
61%

"egyrészt biztosra akartam menni " ...sikerült, bizonytalanabb vagy mint bármikor.

Azzal pedig senkin nem segítesz ha te sztorid pozitív lesz, mindenki más.

2022. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
91%
Nekem januárban hasonló tesztjeim voltak. Nálam a halványuló tesztek sajnos nem jelentettek jót. 1 hét késéssel jelentkezett a vérzésem, a szokottnál jóval erősebben. Kívánom, hogy nálad minden rendben legyen!
2022. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
#19 Nagyon sajnálom :( Megkérdeznetem, hogy azóta esetleg sikerült? Minden jót Neked is!
2022. márc. 29. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!