Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki szintén nyáron...

Ki az aki szintén nyáron szeretne bele vágni a ( babaprojekt-be)?

Figyelt kérdés

Mennyi idősek vagytok?

Első baba lenne ,vagy többedik?

Miért pont akkorra tervezitek?

Vannak kétségeid? Vagy teljesen biztos ,vagy abban ,hogy jöhet a baba?


Gondoltam szívesen beszélgetek olyanokkal akik szintén nyáron szeretnènek bele vágni gyermekáldásba :)



2022. ápr. 4. 15:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Én 27 vagyok, 2. babát tervezzük nyáron, költözés után. Kétségeim nincsenek, mivel már van tapasztalatom a terhességel, szüléssel, neveléssel kapcsolatosan. Én már most is vállalnám, csak nyáron költözünk és addig már nem szeretnénk.
2022. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
31 vagyok, második gyereket tervezünk. Idén terveztük el, eddig még várat magára. Reményeim szerint a nyárra már sikerül. 😁
2022. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok ☺️

Èn augusztusban töltöm a 31-et.

Mi a harmadik gyerkőcök tervezzük.

Kétségeim nekem nem a szülés ,várandósság miatt vannak.

Hanem inkább ,bár a vágy napról napra nagyobb. Emellett a kétségeim is 😅

Hogy fogok boldogulni 3 gyerekkel.

Lesz e elég időm mind a 3ra,egy iskolás és egy ovis mellett...

Férjem nagyon sokat dolgozik. De rugalmas, itthon dolgozik.

Utolsó szorítok ,hogy sikerüljön.

Az első baba hamar összejött ?

2022. ápr. 5. 09:19
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
Májusban lesz 1 éves a kislányunk, onnantól vágunk bele a kistesó projektbe. Nálunk inkább a férjem biztos abban, hogy szeretne még egy gyereket, én sokszor elbizonytalanodom, hogy hogy fogok tudni mindent megadni egyszerre két gyerkőcnek. Mivel én egyke vagyok, csak azt ismerem, hogy milyen az egygyerekes családmodell.
2022. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mindenhol azt hallom, hogy 3 gyerekkel nem sokkal nehezebb, mint kettővel. Bár lehet ezt csak az idővel megszépült emlékek mondják:)))

Nálunk az első baba szinte azonnal, talán 2 hónap alatt összejött. Ő már nyáron 5 éves lesz. A második most várat magára, gondolom ez is a baj, hogy most kicsit mind a ketten jobban rástresszelünk.

Második voltam

2022. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%
33 vagyok, most tervezzük az elsőt, ez az első próbálkozós hónapunk.. kíváncsi leszek. 🤭
2022. ápr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló ☺️ Az én legfiatalabb kis rosszaságom is most nyáron lesz 5 éves.


Azt hallottam ,hogy 1-ről 2 gyerekre nehezebb váltani ,mint 2- 3-ra. Ez nálam igaz is volt. Nehéz volt.


Miért stresszeltetek rá? Ha idén döntöttetek úgy ,hogy jöhet ,akkor még nagyon is időben vagytok. Úgy értem nem telt el sok idő.


Kislányom úgy a 4.próbalkozós hónapban sikerült.


Utolsó , örülök ,hogy írtál ☺️ Szorítok ,hogy sikerüljön. Írsz majd ,hogy hogyan alakult ez a hónap ?

2022. ápr. 8. 12:09
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, talán ennyi idősen már jobban rákészül az ember, vagy fene tudja. 😁 mennyi idős a másik gyereked? 😊
2022. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Kislányom decemberben múlt 7 éves. Kisfiam pedig most lesz júliusban 5 éves. ☺️
2022. ápr. 8. 18:36
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
Akkor még tandem szoptatod mind a kettőt. Nem lesz egyszerű 3at szoptatni, de hát mellre kell tenni különben rossz anya vagy.
2022. ápr. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!