Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagytam a fogamzásgátló...

Abbahagytam a fogamzásgátló tablettát már 3 hónapja! Most szeretnénk elkezdeni a babaprojektet! Regisztráltam a ciklus.hu-ra és azokon a napokon amit kijelölt"sűrűbben"együtt kell lenni?

Figyelt kérdés
Mármint azt akarom megtudni , hogy ugye kijelölt kb. 7-8 napot és ebben a 7-8 napban minden másnap ha együtt vagyunk "elég"?
2016. ápr. 28. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsőkörben inkább lazíts és hagyd ezeket a marhaságokat!

Tök feleslegesen lefrusztrálod magad és téjesítmény-kényszered lesz már az elején!

Nagyon gyerekgyártás hangulata lesz így.

2016. ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan felejtsd el ezt és minden hasonló dolgot. Ha hónapokon keresztül nem sikerül akkor kezdj el olvasgatni a témában, egy év után orvoshoz is mehetsz.

De így a legelején minden trükköt felejts el, csak szeressétek egymást.


Nem ismerem amit írtál, de gondolom nem javasol olyat, hogy a ciklus 35. napja környékén legyünk együtt. Márpedig nekünk akkor sikerült.

2016. ápr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. Ez nem erről kell, hogy szóljon... Illúzió- és szerelemromboló...
2016. ápr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!