Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerült teherbe...

Szerintetek sikerült teherbe esnie vagy azóta sincs semmi hír róla?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

Ebben a kérdésben tárgyalták hogy most vajon terhes e vagy nem, közben lehet végig kamu volt az egész vagy végül kiderült nem terhes és annyira beleélte magát szegény hogy örökre eltűnt innen, hisz írták is hogy ha kiderül hogy nem terhes akkor biztosan nem fogja közölni mert hülyét csinálna magából..? Mert ahogy láttam nagyon hangoztatta hogy mindenképp írni fog de végül sosem? Láttam hogy több kérdése is volt..Szerintetek mi volt a vége, vagy kitaláció volt az egész? Volt egyáltalán befejezése csak én nem találtam a válaszát?



2022. ápr. 7. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, erre emlékszem, én is írtam egy hozzászólást. Nem hinném, hogy kamu volt, nekem inkább egy nagyon bekattant nőszemély. Tuti nem volt terhes, semmi sem utalt picit sem terhességre.
2022. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván nem terhes csak nem írja le mert beégne, de elég beteg egy nő lehet.
2022. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem hinném hogy terhes lett akkor.Mert ha az lett volna biztos kirakta volna örömében az uh képet.Azóta lehet már terhes lett ki tudja.

Elég fura volt az biztos.Pár kérdést kiírt vagy lehet nem is ő volt?Ez se fog már kiderülni.

2022. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4.Itt sem igazán írja hogy sikerült csak hogy még mindig reménykedik a végén.
2022. ápr. 7. 20:01
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
A végén írja, hogy méhenkivűli volt és kivették a bal petevezetőt.
2022. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6.köszi akkor túl néztem :)
2022. ápr. 7. 20:21
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Az eredeti kérdésnél egy masik válaszoló kikérte magának hogy ez az ő kérdése, nem a másiké.
2022. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8#


Nézd meg amit belinkeltem, ott a 20.válaszában írja, hogy nem tünt el csak azéet nem írt mert...


Az eredeti kérdésnél meg van aki ítja, hogy milyen jót beszélget önmagával.


Nézd meg mindkét posztban a dátumokat.


Ez egy is ugyan az.

2022. ápr. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!